Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sieć na osiedlu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 varden30

varden30
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 12 maj 2015 - 06:46

Witam,

Nie wiem jak to zrobić, chcemy założyć monitoring, 8 kamer wifi i podłączyć je pod jeden rejestrator, który podłączony byłby pod router i tu mam kłopot, nie wiem jak zrobić tak rozległą sieć żeby każda kamera była w zasięgu. Czy kupić router asus ASUS RT-AC87U AC2400 i antene 

Antena TP-Link TL-ANT2414A skierowaną na ostatnią kamerę która jest 60m dalej ??? czy wystarczy sam router i repeater w drugim budynku ???? idk :P 

mieszknie 2 pietro                                  parter kamera    parter kamera

 

        

                          kamera parter                                                                        kamera parter                             kamera parter

 

 

 

kamera     1 pietro                                                                       kamera 1p                                                                                                                                   kamera 1p


  • 0


#2 micco

micco
  • Użytkownicy
  • 131 postów

Napisano 12 maj 2015 - 18:10

Nie pchaj sie w kamery po wifi, poczytaj fora bardziej specjalistyczne w dziedzinie zabezpieczeń(elektroda ma taki dział) i wypowiedzi osób z branży to większość odradzi wifi. Zobacz że kamery po wifi mają w ofercie przede wszystkim firmy krzaki i są to tanie popierdułki i może daje to radę jako elektroniczna niania dla dziecka a nie do profesjonalnego monitoringu.  


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych