Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z touchpadem, laptop toshiba satellite l50-b-125

touchpad myszka kursor toshiba satellite l50-b-125 problem nie działa laptop

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 kinga903

kinga903
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 11 maj 2015 - 18:43

Od wczoraj mam problem z touchpadem w laptopie. Rano, podczas używania laptopa na ok 30 seksund jakby zawiesiła mi się myszka, ale potem wszstko było w porządku. Wieczorem, po włączeniu i zalogowaniu się do komputera, kursor mi nie działa, gdy jeżdżę po płytce jednym palcem. Gdy jednak oby dwa palce mam na touchpadzie, jednym z nich jeżdżąc, kursor normalnie chodzi. Dodam, że taka sytuacja ma miejsce tylko po wybraniu użytkownika komputera i zalogowaniu się. Gdy pojawia się pulpit, kursor chodzi bezbłędnie przez około 5 sekund (jak przed zalogowaniem), a następnie znów jest ten sam problem. Po podłączeniu zewnętrzenj myszki problem jest taki sam. 

Sprawdziłam sterowniki. Niby wszystkie są aktualne. Touchpad nie był zalany, nie jest to spowodowane uszkodzeniem mechanicznym. Przesyłam zdjęcia w załączniku. Z góry dziękuję za pomoc.

Załączone pliki

  • Załączony plik  1.png   250,45 KB   1 Ilość pobrań
  • Załączony plik  2.png   483,56 KB   1 Ilość pobrań

  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 11 maj 2015 - 21:46

Sterownik może być aktualny, ale jego pliki mogły się pokiełbasić. Wejdź tutaj
http://www.toshiba.p...rivers_bios.jsp

I odszukaj swój model. Numer Short Model znajdziesz na spodzie obudowy.

Ilu bitowy system znajdziesz gdy wejdziesz we właściwości ikonki Komptuer.
Pobierz sterownik i przeinstaluj go


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: touchpad, myszka, kursor, toshiba, satellite, l50-b-125, problem, nie działa, laptop

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych