Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z odtwarzaniem filmów online


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 marzen

marzen
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 11 maj 2015 - 10:37

Witam smile.png Od paru dni, gdy chcę odtworzyć jakiś film z portali gdzie można obejrzeć filmy online (zalukaj, kinoman itp.), to podczas odtwarzania przez cały czas trwania filmu na środku ekranu jest takie kółeczko (które normalnie pokazuje, że film się buforuje, ale w tym przypadku ono nieruchomo trwa aż do końca). Poza tym przy ustawionym na moim kompie wygaszaczu po 15 minutach, ekran się wygasza, mimo że film leci cały czas...tak jakby to był wyświetlany pojedynczy obraz a nie film... Niech mi ktoś pomoże, bo normalnie nie mam pojęcia co z tym zrobić..


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 11 maj 2015 - 11:00

Zaktualizuj Adobe Flash Player


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 marzen

marzen
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 11 maj 2015 - 11:13

A jak zaktualizować Flash Playera? Bo próbowałam już aktualizować i wydawało mi się, że zaktualizowałam, ale jednak nie zaktualizowało się...nie wiem co tam nie tak zrobiłam. :chillout:


  • 0

#4 Shady

Shady
  • Użytkownicy
  • 186 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Napisano 11 maj 2015 - 15:54

https://get.adobe.co...hplayer/?loc=pl


  • 0

Nie jesteś silny​ wtedy gdy idzie​sz ulica w pięci​u i boi się cieb​ie jeden , lecz ​wtedy gdy idzies​z sam i boi się ​ciebie pięciu.


#5 marzen

marzen
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 12 maj 2015 - 06:30

Niby tak własnie to robiłam, ale dziwnym prawem nie zadziałało za pierwszym razem  :ermm: Ale już działa :) Dzięki wielkie Faren, jesteś mistrzem  8)


  • 0

#6 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 12 maj 2015 - 10:24

No popatrz, ja bym na to nie wpadł żeby podać link.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#7 Shady

Shady
  • Użytkownicy
  • 186 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Napisano 06 czerwiec 2015 - 14:03

Wystarczy trochę poszukać. Następnym razem nic nie będę podawał na tacy. Coraz więcej leni,którym się nic nie chce szukać. 


  • 0

Nie jesteś silny​ wtedy gdy idzie​sz ulica w pięci​u i boi się cieb​ie jeden , lecz ​wtedy gdy idzies​z sam i boi się ​ciebie pięciu.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych