Skocz do zawartości


Zdjęcie

Numer prywatny w Orange


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Shady

Shady
  • Użytkownicy
  • 186 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Napisano 24 kwiecień 2015 - 15:33

Witam od razu mówię,że jeżeli źle zamieściłem posta nie w tym dziale to proszę o przeniesienie!

 

Od dziś dzwoni do mnie numer prywatny,brak numeru. I pytanie do was czy ktoś ma telefon z Orange na abonament i czy ktoś wie czy z Orange dzwonią z numerów prywatnych? Pilne,bo ktoś do mnie dzwoni z prywatnego a nie odbieram prywatnych.


  • 0

Nie jesteś silny​ wtedy gdy idzie​sz ulica w pięci​u i boi się cieb​ie jeden , lecz ​wtedy gdy idzies​z sam i boi się ​ciebie pięciu.



#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 24 kwiecień 2015 - 18:18

Rzadko, ale potrafią dzwonić z prywatnych.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 Shady

Shady
  • Użytkownicy
  • 186 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Napisano 25 kwiecień 2015 - 06:28

Do zamknięcia. Dzwonili o 2 w nocy odebrałem a ktoś mi mówi:

-''Dzień dobry''(XAXA dzień) zapraszamy na badania kręgosłupa....


  • 0

Nie jesteś silny​ wtedy gdy idzie​sz ulica w pięci​u i boi się cieb​ie jeden , lecz ​wtedy gdy idzies​z sam i boi się ​ciebie pięciu.


#4 mare

mare
  • Użytkownicy
  • 168 postów

Napisano 23 listopad 2023 - 16:46

Może ktoś dzwonił z innej strefy czasowej? ;) Teraz jest możliwość blokowania SPAM-u i coraz mniej mam głupich telefonów, a i prywatne blokuję na wszelki wypadek. Przy okazji dyskusji chciałam zapytać, jak podoba się Wam oferta operatora komórkowego Otvarta https://otvarta.pl/? Mam zamiar przenieść numer, szukam więc najtańszego abonamentu.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych