Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kłopot z usunięciem DjVu !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 dysten

dysten
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 19 kwiecień 2015 - 16:32

Witam.

Prośba o pomoc z usunięciem DjVu. Trzy dni temu program przestał mi działać poprawnie, więc  przeskanowałem go AVG. AVG nic nie znalazł, więc zainstalowałem Avast. Też nic nie znalazł, więc postanowiłem go odinstalować. Z problemami się udało, lecz potem okazało się, że odinstalował mi również znajdującą się w "Program Files" część DjVu. Próby odinstalowania programu przez "Dodawanie lub usuwanie programów", kończą się fiaskiem. Wygląda to następująco:

1) po naciśnięciu przycisku "Usuń/Zmień?, mamy widok jak na 1.

2) Następnie pokazuje się 2.

3) Po kilkakrotnych szybkich próbach zamknięcia małego okienka z krzyżykiem na ekranie pokazuje się komunikat 3.

4) Po naciśnięciu OK pokazuje się znowu małe okienko z krzyżykiem.

5) W trakcie próby zainstalowania programu od nowa pokazuje się komunikat 4.

Bardzo proszę o radę, jak ten problem rozwiązać. Przeglądam duże ilości starej prasy za pomocą tego programu, więc jest mi niezbędny.

Niestety, moje umiejętności nie pozwalają mi zrobić nic innego.

Jeśli można, to proszę o radę w jak najprostszym języku, bo jestem słabo zaawansowanym użytkownikiem komputera, a całe reszta to czarna magia.

Załączone pliki


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 19 kwiecień 2015 - 19:20

Spróbuj programem Revo Uninstaller.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 MilkaS

MilkaS
  • Użytkownicy
  • 128 postów

Napisano 24 kwiecień 2015 - 23:05

Szczątki programu należy usunąć ręcznie.

Druga sprawa, w systemie jest inwazyjne adware, co widać nawet po screenach. Tak czy inaczej potrzebne będą logi z FRST.

Nie wiem kiedy będę miała czas sprawdzić dokładnie logi. Jeśli już gdzieś uzyskasz pomoc napisz, zaoszczędzimy sobie wzajemnie czas.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych