Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aeroplan Harrisona Forda - znaczny wypadek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 janekweg

janekweg
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 16 kwiecień 2015 - 08:28

Makabryczna tragedia - Harrison Ford, legenda kina, miał wypadek samolotowy. Zbił się na polu golfowym w Kalifornii. Prędko pozostał zabrany do szpitala, gdzie doktorowie najpierw określili stan aktora na nadzwyczaj znaczny, niemniej jednak po kilku godzinach uspokoili wszystkich, informując o ustabilizowaniu zdrowia legendy kina. Lubię filmy z tym aktorem, właśnie dlatego trzymałam kciuki za Forda. Oby błyskawicznie powrócił do zdrowia oraz na ekrany kin, bo bez niego obrazy filmowe to nie to samo.

moja strona www szyby samochodowe
  • 0


#2 stachWRw

stachWRw
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 16 kwiecień 2015 - 13:32

Dla mnie samoloty to pasja oraz niestety - podobne wypadki trzeba wliczać w powszedniość, ponieważ przenigdy nie wiadomo, czy wróci się na lądowisko. Ja latam ze znajomym. Również jednopłatowcem, albowiem takim samolotem leciał Ford. Jego przypadek był w rzeczy samej pechowy, zawiniła maszyna, nie aktor. Odpowiednio, że wylądował w miarę na otwartej przestrzeni. Gdyby był nad lasem, bodajże dzisiaj pisalibyśmy o jego śmierci. Niech powraca do zdrowia i na ekrany kin, bowiem tam czuje się najlepiej!
kuferki na biżuterię
  • 0

#3 karpik

karpik
  • Użytkownicy
  • 228 postów

Napisano 20 kwiecień 2015 - 05:42

Wypadki samolotowe zdarzały się, zdarzają się i będą się zdarzać. Nic na to nie poradzimy.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych