Skocz do zawartości


Zdjęcie

POMOŻCIE NAJGORZNIEJSZY WIRUS JAKI SPOTKALEM


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Patryk20194

Patryk20194
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 23 marzec 2015 - 08:51

Witam mam duzy problem na komputer pobral mi sie wirs o nazwie SafePlus jest wrecz przerazajacy ciagle jakies reklamy sie wlaczaja instalacje czegos na komputerze sie pokazuja znalazlem antywirusy ale tlko platne zeby to usunac :/ spyhunter i TROJAN KILLERarrow-10x10.png nie ma czegos darmowego? pomozcie prosze


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 23 marzec 2015 - 12:47

Malwarebytes Anti Malware. Pobierz z oficjalnej strony.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 MilkaS

MilkaS
  • Użytkownicy
  • 128 postów

Napisano 28 marzec 2015 - 23:01

Nie było mnie jakiś czas na forum. Jeśli problem nadal aktualny pokaż logi z programu Farbar Recovery Scan Tool.


  • 0

#4 dominisia123

dominisia123
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 18 maj 2015 - 14:35

hejka

w takim przypadku pomozecie tylko dobry program antywirusowy i na twoim miejscu kupilabym platny bo te darmowe to wogóle nie dzialaja, zainwestuj w dobry antywirus i problem bedziesz mial rozwiazany, ja korzystam od pewnego czasu z antywirusa SpyShelter

 


  • 0

#5 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 18 maj 2015 - 18:11

Czyżby reklama?
Ten cały SpyShelter to nie jest antywirus tylko anti-keylogger - różnica jest dość znaczna. Nie zgodzę się również z tezą, że darmowe nie działają bo działają poprawnie. Jak ktoś nagminnie (zazwyczaj nieświadomie) łapie wirusy to i płatny nie zawsze pomoże. Najwięcej winy zawsze jest po stronie użytkownika.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#6 mw_1975

mw_1975
  • Użytkownicy
  • 2535 postów

Napisano 28 maj 2015 - 10:15

"Najgorzniejszy" wirus jaki spotkałem to głupota. Sądzę, że raczej sam nie przylazł. Pewnie coś ściągnąłeś i tam był. Naucz się pisać po polsku. I nie pisz wszystkiego z dużej litery jak w temacie, to niezgodne z regulaminem.


  • 0
AMD Phenom II 955
Pentagram Karakorum HP-120 AlCu + Arctic Cooling AF1225L
4 GB DDR3 1600 MHz
Było Asus Radeon HD 6950 DCU II, jest XFX 7850 z AC Mono - czego się nie robi dla tej ciszy!
SilentiumPC Deus G1 600W

#7 herbaciana

herbaciana
  • Użytkownicy
  • 69 postów

Napisano 26 październik 2016 - 13:45

Jak miałeś kiepskiego antywirusa i coś ściągałeś to niestety sam nabawiłeś się problemu. Teraz nawet po prostu buszując po sieci można złapać wirusa, nawet otwierając maila, więc bez dobrego programu antywirusowego się nie obejdzie. Czyli tak czy owak antywirus płatny, bo darmowe nie są skutecznym rozwiązaniem. Zajrzyj sobie na http://www.kluczsystem-sklep.pl/ i przejrzyj ofertę. Mają dobre programy, legalne wersje w spoko cenach :)


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych