Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blue screen po reinstalce systemu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Szejd

Szejd
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 22 marzec 2015 - 11:15

Witam, wczoraj zrobiłem format całego dysku, bo już prosił o to od jakiegoś czasu. Wszystkie sterowniki oraz sam system zainstalowały się poprawnie, tzn. w czasie procesu instalacji nie pojawiły się żadne błędy. Jednak teraz kiedy próbuje ustawić całe potrzebne mi oprogramowanie aby móc rozpocząć streama ( OBS, winamp, sama gra, itd itp) to wyskakuje mi blue screen.

 

Sprawdziłem pliki z MiniDump programem BlueScreenRewiew, i we wszystkich czterech jak do tej pory wyskakuje ten sam błąd tzn problem z plikami atikmpag.sys, dxgkrnl.sys, dxgmm1s.sys. (raporty w postaci plików tekstowych wrzuciłem w zipie). Zanim zdecydowałem się poprosić o pomoc pogooglowałem trochę i oprócz standardu, jak reinstalka wszystkiego (od sterowników graficznych po stery do chipsetu płyty głownej) zastosowałem się do porady z tej strony http://www.tomshardw...od-startup.html( tzn. metoda z expand'owaniem pliku atikmpag.sy_ i podmianą z "wadliwym"). Jednak dzisiaj problem się powtórzył i otrzymałem ten sam raport.

 

 

Moja specyfikacja komputera: 

 

Dysk Twardy: Dysk Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache (ST1000DM003)

Procesor: Procesor Intel Core I5-4570 3.2GHz LGA1150 BOX HASWELL BX80646I54570

Płyta główna: Płyta główna MSI B85-G43 Sc LGA1150 Intel B85, 4xDDR3, VGA, GbLAN, ATX HASWELL

Zasilacz: Zasilacz SilentiumPC Deus M1 550W PSU 80Plus Bronze Modular 4xPEG SPC088 

Ram: Pamięć HyperX 4GB 1600MHz DDR3 CL9 DIMM black Series (KHX16C9B1B/4) 

System: Windows 7 Home Premium (64bit)

 

 

Bardzo proszę o jakieś wskazówki, jeśli brakuje jakiejś informacji albo potrzebowalibyście samego opisu blue screena badz memtesta to piszcie, od razu wykonam smile.png Pozdrawiam, Szejdzik

 

Załączone pliki


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 22 marzec 2015 - 16:05

A aktualizacje systemu Windows zrobiłeś po formacie?


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych