Skocz do zawartości


Zdjęcie

Modem Tmobile


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Shady

Shady
  • Użytkownicy
  • 186 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Napisano 22 marzec 2015 - 07:03

Cześć od wczoraj mój brat normalnie grał na internecie z T-mobile (modem). Gdy klika połącz wyskakuje błąd ''Połączenie zostało zakończone przez komputer zdalny zanim można było je ukończyć'' Co się dzieje?


  • 0

Nie jesteś silny​ wtedy gdy idzie​sz ulica w pięci​u i boi się cieb​ie jeden , lecz ​wtedy gdy idzies​z sam i boi się ​ciebie pięciu.



#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 22 marzec 2015 - 16:03

Problem leży raczej po stronie dostawcy. Próbuj łączyć się kilka razy, może się uda. Zadzwoń na BOK, ciekawe co powiedzą.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 Shady

Shady
  • Użytkownicy
  • 186 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Napisano 22 marzec 2015 - 16:52

Oki dam znac jak cos ;) 


  • 0

Nie jesteś silny​ wtedy gdy idzie​sz ulica w pięci​u i boi się cieb​ie jeden , lecz ​wtedy gdy idzies​z sam i boi się ​ciebie pięciu.


#4 Shady

Shady
  • Użytkownicy
  • 186 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Napisano 22 marzec 2015 - 18:23

Niestety dalej nic. Dodam,że ma internet z T-mobile na abonament i wczoraj zamawiał z 12x przez SmS'y do gry za 30zł. Może to być coś od tego? Mówiłem mu,żeby nie wysyłał a jak już to 2 razy max... Ale do niego jak do ściany. Możliwe,że będą duże długi czy coś?


  • 0

Nie jesteś silny​ wtedy gdy idzie​sz ulica w pięci​u i boi się cieb​ie jeden , lecz ​wtedy gdy idzies​z sam i boi się ​ciebie pięciu.


#5 Shady

Shady
  • Użytkownicy
  • 186 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Napisano 27 marzec 2015 - 16:57

Poczytałem w necie i wyszło,że to coś od nich ;)


  • 0

Nie jesteś silny​ wtedy gdy idzie​sz ulica w pięci​u i boi się cieb​ie jeden , lecz ​wtedy gdy idzies​z sam i boi się ​ciebie pięciu.


#6 Wasserman

Wasserman
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 17 kwiecień 2015 - 07:50

Z tego co opisuejsz to zdecydowanie coś od nich,być może skończył się po prostu transfer jeżeli macie określoną ilość GB internetu w pakiecie,tego też nie można wykluczyć.


  • 0

www.wasserman.pl - sieci bezprzewodowe. 


#7 mayki_majkson

mayki_majkson
  • Moderatorzy
  • 46 postów

Napisano 17 kwiecień 2015 - 09:43

Czy problem został rozwiązany?


  • 0

#8 Shady

Shady
  • Użytkownicy
  • 186 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Napisano 02 maj 2015 - 18:06

Tak.


  • 0

Nie jesteś silny​ wtedy gdy idzie​sz ulica w pięci​u i boi się cieb​ie jeden , lecz ​wtedy gdy idzies​z sam i boi się ​ciebie pięciu.


#9 Wasserman

Wasserman
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 12 czerwiec 2015 - 08:54

A mozesz napisać w jaki sposób,czy sam się rozwiązał czy operator konfigurował? To może przydac się innym Użytkownikom na forum więc czekamy.


  • 0

www.wasserman.pl - sieci bezprzewodowe. 


#10 czary

czary
  • Użytkownicy
  • 64 postów

Napisano 18 marzec 2023 - 19:52

Matko, nigdy takich problemów nie miałem. Pewnie wszystko przede mną, sam jestem ciekaw, jak się to rozwiązało. A co sądzicie o tej ofercie https://otvarta.pl/abonament? Podobno mają najtańszy abonament, ale ja wolę się tutaj wśród Was dowiedzieć, jak mniemam macie większą wiedzę w tym zakresie ode mnie.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych