Skocz do zawartości


Zdjęcie

no device drivers were found

win 7 instalacja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 danusia.0

danusia.0
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 11 marzec 2015 - 22:29

witam, na początku dodam, że jestem kompletnie zielona w obsłudze komputerów. Chciałam ponownie wgrać win 7 w  asusie x54c. Niestety podczas instalacji pojawia się komunikat

LOAD DRIVER
A requires CD/DVD Drive Device driver is missing. If u have a driver floppy disk, CD, DV, or USB Flash Drive, insert it now.
Note: If the WINDOWS installation media is in the CD/DVD Drive, you can safely remove it for this step.

 

a następnie:

No Device drivers were found. Make sure, that the installation media contains the correct driver and that click "OK".

Przewertowałam trochę internetu i znalazłam kilka porad. Wypróbowałam wszystko co potrafiłam.

Próbowałam zmenić w BIOSie AHCI na IDE co miało pomóc niestety dalej nie działa. Dodam, że komputerze jest już wgrany win 7 home.

Jest jakaś szansa żebym dała sobie sama z tym radę nie zanosząc komputera do serwisu gdzie skasują mnie stówkę??

proszę o pomoc i wyrozumiałość

 

 

 

 


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 12 marzec 2015 - 14:00

A próbowałaś przez Recovery? Przy starcie laptopa wciskaj F9.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 Binass

Binass
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 31 marzec 2015 - 22:27

Rozumiem ze płytkę z win wkładasz do napędu ? Ustawiasz w biosie bootowanie z płyty i instalacja powinna ruszyć
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych