Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaką atramentową kolorową wielofunkcyjną drukarkę wybrać


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szczepan

Szczepan
  • Użytkownicy
  • 47 postów

Napisano 03 marzec 2015 - 20:53

Witam

 

Interesuje mnie drukarka atramentowa kolorowa wielofunkcyjna (tzw. kombajn) do domu. Chciałbym aby miała tani tusz i skaner bez WIFI i faxu. Prosiłbym o podanie kilku sprawdzonych modeli (według opinii Państwa jako ekspertów). Potem opinie o tych modelach sprawdzę na internecie. Proszę was o pomoc jako ekspertów. Dziękuje i pozdrawiam. 


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 04 marzec 2015 - 11:31

HP Deskjet 2545. Jest to model z 2013 roku. Drukuje, skanuje, kopiuje. Możliwość łączenia Wi-fi lub kablem. Oryginalne kardridże nie są strasznie drogie, około 40 zł. Sam go posiadam i do zadań dypowo domowych lub na studia sprawdza się w 100%.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 Szczepan

Szczepan
  • Użytkownicy
  • 47 postów

Napisano 04 marzec 2015 - 16:21

Dzięki "Miodek" za pomoc. A co sądzicie o takiej drukarce: HP Deskjet 3525 Ink Advantage.

 

Apeluje do innych użytkowników o podanie jeszcze kilku modeli drukarek atramentowych kolorowych wielofunkcyjnych. Chodzi mi o to że muszę mieć co najmnie kilkanaście modeli aby zapoznać się z opiniami na internecie i wybrać najlepszą według mnie. Dzięki i pozdrawiam.


  • 0

#4 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 04 marzec 2015 - 18:37

Tak jak każdy sprzęt - ma swoje plusy i minusy. Czytałem jakąś opinie, że jest dość głośna i powolna a z drugiej strony ma kilka przydatnych funkcji. Wszystko zależy od Twoich preferencji.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#5 Szczepan

Szczepan
  • Użytkownicy
  • 47 postów

Napisano 05 marzec 2015 - 20:43

Witaj "Miodek"

 

Widzę że jesteś tu bardzo aktywny. "Miodek" podaj mi jeszcze kilka modeli abym mógł ocenić na internecie (zgodzę się z tym co opisałeś powyżej) ale zrób mi taką przysługę i zamykam temat. Ps. nie złość się na mnie :> lubię cię bardzo. Dzięki. 


  • 0

#6 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 06 marzec 2015 - 12:01

No dobrze, tylko napisz jaka cena Cię interesuje.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#7 Kolos23

Kolos23
  • Użytkownicy
  • 2 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 12 marzec 2015 - 13:04

ja uzywałem hp kiedys


  • 0

#8 lenon

lenon
  • Użytkownicy
  • 2 postów
  • LokalizacjaPomorze

Napisano 13 marzec 2015 - 09:38

znacznie ułatwiłoby sprawę, gdybyś podał jakiś zakres cenowy. ja szukam niedrogiego urządzenia wielofunkcyjnego i mam upatrzone kilka modeli od HP, konkretnie takie:

HP Deskjet Ink Advantage 3525

HP Deskjet Ink Advantage 3545

HP Deskjet Ink Advantage 2545

może, któryś z nich będzie i dla Ciebie odpowiedni. 


  • 0

#9 Szczepan

Szczepan
  • Użytkownicy
  • 47 postów

Napisano 15 marzec 2015 - 20:32

Dobra oto mi chodziło. O podanie kilku modeli, poczytam sobie na internecie opinie na ich temat. Wybrałem już: HP Deskjet Ink Advantage 2545. Zamykam temat.


  • 0

#10 mpire

mpire
  • Użytkownicy
  • 338 postów

Napisano 09 luty 2018 - 16:19

Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat drukarki firmy EPSON? Teraz, firma zorganizowała promocję: http://www.epson.pl/zwrot która umożliwia zwrot części kosztów związanych z jej zakupem wraz z kompletem tuszy (nie wszystkie drukarki są nią objęte). Czy warto zdecydować się na wybór jednego z tych modeli? Zależnie od tego, na zakup którego się zdecydujemy można odzyskać nawet kilkaset złotych! To naprawdę sporo!


  • 0

#11 MKtt

MKtt
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 08 marzec 2018 - 14:46

Firma Brother całkiem niedawno wprowadziła na rynek serię drukarek MFC-J2330DW, MFC-J2730DW, MFC-J3530DW . Sprawdzą się w pracy z drukowaniem dokumentów w bardziej wymagających biurach. 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych