Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poznański dworzec "chlebak"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 janekweg

janekweg
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 03 marzec 2015 - 11:02

Serdecznie witam! Pragnę poruszyć dość atrakcyjny temat, ale równocześnie frustrujący. Jestem mieszkańcem Poznania i codziennie przejeżdżam obok naszego Chlebaka. Tak został nazwany koronny dworzec. Tak w samej rzeczy skojarzyłem tą nazwę dopiero, jak podano ją w telewizji. To smutne, nasza duma miasta została okrzyknięta najgorszą budowlą ubiegłego roku. Co gorsza, już raz zawalił się dach w pobliskiej galerii, jaka jest scalona z dworcem. W mojej opinii ten dworzec to porażka, nie tylko naoczna, ale również funkcjonalna.
  • 0


#2 wojotez

wojotez
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 03 marzec 2015 - 14:00

Narzekacie, stary dworzec był jednym gigantycznym śmietniskiem. Pełno syfu wzdłuż i wszerz. Aktualnie jest oryginalny, niemało poprawniejszy. Fakt, może z zewnątrz nie wygląda rewelacyjnie, ale ludzie, to ma być dworzec. Jeśli chodzi o galerię, to fakt, została na zbudowana pobieżnie oraz tu masz rację. Jednakże sam dworzec, zarówno PKP oraz PKS są moim zdaniem ok. Byłem tam parę razy przejazdem i nie odczułem żadnej żenady, w takim razie chyba te opinie są przesadzone.
----------------------------------------

biorezonans kraków, biorezonans
http://www.vitanea.e...Biorezonans.htm

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych