Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telewizor WIFI z telewizorem bez WIFI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 wyjadacz87

wyjadacz87
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 27 luty 2015 - 09:19

Witajcie,

mam problem natury bardzo złożonej. Moja znajoma ma w swoim pokoju nowiuśki telewizor z dostępem do internetu. Ja w pokoju obok mam telewizor bez WIFI, ale z wejściem na kabel od internetu. Chciałbym bardzo, żeby w moim TV był także internet. Nie chcę się bawić w wiercenie dziur, itp. , bo miałem niedawno remont. Jednym słowem chcę się połączyć z tamtym telewizorem, wykluczając prowadzenie kabla oraz kupno nowiuśkiego telewizora. Jestem w tych sprawach zielony i czekam na każde sensowne rozwiązanie. Pozdrawiam i z gory dziękuje za pomoc.


  • 0


#2 KajaOz

KajaOz
  • Użytkownicy
  • 154 postów

Napisano 06 luty 2023 - 10:52

Szukając przede wszystkim dobrego telewizora do swojego salonu to na pewno warto będzie tutaj sprawdzić również telewizor Telewizor 55 cali Manta 55LUW121D WebOS DVBT2/HEVC 4K HbbTV Będąc na etapie poszukiwań przede wszystkim dobrego telewizor, który wyróżnia bardzo dobrą jakością obrazu, centrum multimedialne oraz system smarttv, który na pewno się przyda do swojego salonu. Tym bardziej, że nie jest wcale tak drogi patrząc na podobne warianty większych producentów.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych