Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe pomysły na promocję firmy: reklama mobilna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Seeweb

Seeweb
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 12 luty 2015 - 16:44

Myślisz o przyszłości swojej firmy? Obawiasz się, że nie poradzisz sobie z konkurencją? Może warto postawić na nowocześniejsze kanały promocji? Jednym z nich jest reklama mobilna. O wiele tańsza i skuteczniejsza niż bilboard na kółkach.  Według międzynarodowej sieci reklamy online Interactions Europe znaczenie mobilnego marketingu już jest istotne, a jego zasięg rośnie z dnia na dzień.

 

eTAEw2.jpg

 

 

Seeweb to aplikacja mobilna oparta na technologii wirtualnej rzeczywistości.  Twój obecny lub potencjany klient otrzymuje ją za darmo. Dzięki niej może znaleźć to, czego w danym momencie najbardziej potrzebuje  - na przykład pub, kawiarnię, sklep albo punkt usługowy.  Zaraz po tym jak do Ciebie trafi, może wystawić  Ci ocenę i napisać kilka słów od siebie, więc automatycznie zyskujesz rekomendację Twojej firmy w naszej aplikacji.  Razem z aplikacją Seeweb możesz informować klientów o aktualnych promocjach oraz udostępnić klientom kanał, w którym będą mogli zarezerwować miejsce w Twoim lokalu.

 

Seeweb to przewodnik, który Twój klient może mieć cały czas przy sobie.  Zaprezentuj się jak najlepiej potrafisz, zapraszaj na wydarzenia, organizuj happy hours, przyznawaj rabaty.  Zarejestruj się na http://seeweb.pl/ i czekaj na nowych klientów. Daj się tylko znaleźć, a klienci trafią do Ciebie sami!

 

Projekt Seeweb.pl jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1. Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą

przyszłość

 

nrjAFk.jpg


  • 0


#2 EvErMaN

EvErMaN
  • Użytkownicy
  • 13 postów

Napisano 20 wrzesień 2018 - 15:12

Z doświadczenia wiem, że dobrym pomysłem mogą być również flagi reklamowe. Spójrz sobie na przykład na https://print4events.pl/ :) Moim zdaniem prezentują się naprawdę świetnie ;)


  • 0

Mamy dwa życia - to drugie zaczyna się, gdy dociera do nas, że tak naprawdę mamy tylko jedno.Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych