Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne paski

karta graficzna Paski Problem

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 dudduss76

dudduss76
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 11 luty 2015 - 15:13

Witam od pewnego czasu na ekranie pojawiają mi się dziwne paski. Zazwyczaj pojawiały się one po wybudzeniu komputera z uśpienia ale teraz pojawiają się od razu po włączeniu komputera. Jedyne co pomaga to reset komputera. Paski najbardziej są widoczne podczas oglądani filmów. Są one kolorowe np. czarno-zielono.czerwone. Posiadam kartę graficzną Gigabyte Radeon R9 280. Komputer jest podłączony do telewizora za pomocą hdmi. Czy jest to wina karty czy czegoś innego? Wszystkie sterowniki mam zaktualizowane.

Załączone pliki


  • 0


#2 Shady

Shady
  • Użytkownicy
  • 186 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Napisano 11 luty 2015 - 18:31

Wejdź w link:

http://zapodaj.net/7...a0aac9.jpg.html

 

I napisz czy to to samo/podobne


  • 0

Nie jesteś silny​ wtedy gdy idzie​sz ulica w pięci​u i boi się cieb​ie jeden , lecz ​wtedy gdy idzies​z sam i boi się ​ciebie pięciu.


#3 dudduss76

dudduss76
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 11 luty 2015 - 19:35

Podobne tylko u mnie pojawiają się w drugą stronę i nie na cały ekran tylko paski po parę centymetrów.


  • 0

#4 Shady

Shady
  • Użytkownicy
  • 186 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Napisano 12 luty 2015 - 12:34

Jeśli komputer/laptop jest podłączony do telewizora spróbuj cos kablem pokręcić. Dociśnij lub poruszaj cos w jedną strone i w drugą.


  • 0

Nie jesteś silny​ wtedy gdy idzie​sz ulica w pięci​u i boi się cieb​ie jeden , lecz ​wtedy gdy idzies​z sam i boi się ​ciebie pięciu.




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: karta graficzna, Paski, Problem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych