Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki system CRM ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 kastan

kastan
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 09 maj 2017 - 06:41

Powiedzcie mi - czy ta minimalna wersja Berberis, tzn. Minima, w ogóle coś daje?

Bo tak sobie myślę - skoro będzie oprogramowanie, to trzeba będzie do niego wprowadzać dane, prawda?

Zatem i tak w ten sposób czas zaoszczędzony na zarządzanie, trzeba będzie wykorzystać na wprowadzanie danych.

Zgadza się? 

• 0

#42 Laleczka

Laleczka
  • Użytkownicy
  • 23 postów

Napisano 10 maj 2017 - 17:59

Każda wersja systemu coś daje, ale to, jakiej wersji potrzebujesz, zależy od typu działalności.
Wprowadzanie danych? Nie zajmuje długo, a generuje porządek. Poza tym w jednej aplikacji wykonujesz szereg przeróżnych czynności.
To ogromne uproszczenie, bo widać zależności, kto za co odpowiada itp.

• 0

#43 kastan

kastan
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 11 maj 2017 - 06:41

Ok. Sam sobie potestuję to u siebie.

Macie jakieś sugestie przed rozpoczęciem? Być może warto się z czymś konkretnym zapoznać? 

Przeczytać ich podręcznik użytkowania? Może jeszcze coś innego ma znaczenie? 

• 0

#44 Laleczka

Laleczka
  • Użytkownicy
  • 23 postów

Napisano 13 maj 2017 - 11:42

Na stronie producenta programu masz cały podręcznik z opisem wszystkich funkcji. Na tym możesz bazować, ale oni jednocześnie mają bardzo dobrze działający support. Masz problem, to dzwonisz i dostajesz odpowiedź. Nie błądź - jeśli nie wiesz jak coś ustawić, to pytaj. Od tego jest support. No i postaraj się poznać wszystkie funkcje, jakie tam mają.

• 0

#45 kastan

kastan
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 15 maj 2017 - 06:30

Z tym supportem to wiem, bo już miałem okazję do BMS kilkukrotnie dzwonić. Widzę, że najwięcej problemów pojawia się w momencie, kiedy próbuje się wiele funkcji, wiele możliwości ogarnąć w krótkim czasie - przynajmniej ja tak czuję. Niby wszystko opisane w miarę dokładnie, porządnie, konkretnie, ale wcale nie za wszystkim tak łatwo jest nadążyć. 

• 0

#46 Laleczka

Laleczka
  • Użytkownicy
  • 23 postów

Napisano 16 maj 2017 - 17:31

W podręcznikach Berberis masz również screeny. Wszystko widać na fotach - bardziej konkretnie tego nie da się opisać. Moim zdaniem ogarnięto to w taki sposób, że nawet laik bez większych problemów sobie poradzi. Wiadomo, że te wyższe wersje systemu to już inne wymagania. Część funkcji będzie wymagała pomocy specjalisty - dobrze mieć informatyka w firmie, albo po prostu pozostaje jeszcze szkolenie organizowane przez BMS.

• 0

#47 kastan

kastan
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 17 maj 2017 - 06:48

Tak, widzę, przeglądałem wszystko. Zakładam, że damy sobie radę, ale co docelowo z tego wyjdzie, to dopiero zobaczymy.

Wersję Minima mamy już zainstalowaną, testujemy, analizujemy, zobaczymy, co z tego wyjdzie, ale ogólnie nasze nastawienie jest pozytywne. W wielu miejscach czytaliśmy o tym systemie i żadnych negatywów nie znaleźliśmy, a to już o czymś świadczy. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych