Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z tp-link TL-WR340G

TL-WR340G tp-link

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 pinki10cm

pinki10cm
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 31 styczeń 2015 - 16:26

Czesc!
Mam problem z konfiguracja modemu wymienionego w temacie . To zaczne opisywac sytuacje od poczatku ze wszystkim wskazowkami ktore przyjda mi do glowy, aktualnie wynajmuje mieszkanie w ktorym wlasciciel korzysta z neostrady ( ma tez pewnie od nich jakis modem) , do czasu gdy po prostu podlaczalem kompa bezposrednio z gniazda w pokoju ( bez routerow, modemow itp) wszystko bylo ok , jedak gdy lacze sie z netem przez swoj modem to sam nie mam dostepu do siecie (zolty trojkat na monitorku w dolnym prawym rogu) i widze informacje w centrum sieci i udostepniania ze sam komouter ma polaczenie z siecia jednak pomiedzy siecia a internetem jest krzyzyk i polaczenia brak. Kiedys znajomy ktory mi juz raz pomogl wspominal cos o tym ze ja sam podlaczam sie tak jakby pod jego modem i musze cos tam zmienic w ustawieniach swojego zeby to wszystko dzialalo , byc moze ktos z was kojarzy ta opcje lub ew. o co moze chodzic . Cale to zamieszanie przez to ze potrzebuje WiFi i musze jakos ten swoj modem postawic na nogi.
Jesli cos jest niezrozumiale prosze pytac , jesli czegos nie powiedzialem to takze pytac .
Pozdrawiam


  • 0




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: TL-WR340G, tp-link

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych