Skocz do zawartości


Zdjęcie

alt+1+4 = wstecz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ulaza1

ulaza1
  • Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 31 styczeń 2015 - 11:14

Czy ktoś potrafi powiedzieć dlaczego tak ?
Uzywałam alt+1+4+8 na numerycznej zeby zrobić ö, ale również gdy chce zrobić (alt+1+3+4) å to tez strona robi mi wstecz zamiast postawic ten znak :( 

Tzn np. w translatorze lub innym oknie do pisania, jak napisze coś najpierw np. A i bedę chciala dodac å, to po probie napisania tej litery przez kombinacje robi sie wstecz, kasuje sie A ale i wstawia wtedy å :( 

Nie bylo tak... o co moze chodzic ? 


Na facebooku tez zniknela mi mozliwosc tłumaczenia postów itp np. w grupie... ;( 


  • 0


#2 ulaza1

ulaza1
  • Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 02 luty 2015 - 09:07

ktos wie ?


  • 0

#3 micco

micco
  • Użytkownicy
  • 131 postów

Napisano 02 luty 2015 - 11:12

Spróbuj sobie przypomnieć czy i ewentualnie co się zmieniło od momentu kiedy ostatni raz działało do czasu jak przestało. Czy coś było instalowane, odinstalowywane, jakieś programy czy sterowniki a może czcionki.

 

Czy to się dzieje na różnych przeglądarkach czy konretnej? Jak jest w notatniku czy innym edytorze tekstu?

 

Tak jest u mnie, niezależnie od przeglądarki czy edytora, klawiatura: Polski(programisty)

alt+1+4+8 robi ö ale alt+1+3+4 nie robi å tylko ć i nie występuje efekt cofnięcia

 

Przeglądałem stronę z kodami http://symbolcodes.t....edu/index.html jest trochę tego, co i jak musi być poustawiane http://symbolcodes.tlt.psu.edu/platform.html no i warunek podstawowy should have a separate numeric keypad 

Jak próbowałem tych kodów wg państw, te szwedzkie, to ö robie przez alt+0246 ale tego å już tamtymi kodami nie daje rady


  • 0

#4 ulaza1

ulaza1
  • Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 09 luty 2015 - 16:53

Naprawiło się samo wszystko :) 

I mi alt+1+3+4  robi å  
znów mała zmiana - alt+1+4+3 robi duzą literę Å 

alt+0246 = tez mi działa i robi ö :) 
 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych