Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Zamienie] Konsola PlayStation 4 za komputer PC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ZENITHER

ZENITHER
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 28 styczeń 2015 - 11:19

Czołem Wszystkim!

Mam na wymianę konsolę PlayStation 4 z grami (Fifa 15, GTA V, Plants vs Zombies, NFS Rivals, Fifa14 + jakieś tam z plusa - oczywiście dostajecie także wszystkie konta z konsoli na wyłączność). Konsola jest w stanie idealnym. Zero uszkodzeń. Absolutne ZERO przegrzewania się, chodzi cicho i się nie zawiesza (na co daję słowo i gwarancję). 
Pad oczywiście używany, ale gałki nie są pozdzierane jak u innych, albo to ja mam delikatne łapki albo po prostu trafił mi się jakiś serio dobry model. Bardzo dbam o swój sprzęt (jak każdy pasjonat). Konsolę kupiłem tylko dla Wiedźmina 3 - przed przesunięciem premiery. Konsolę mam od marca 2014. Nie jest wyeksploatowana na wszystkie strony, bo grałem na niej sporadycznie.

Gwarancja nadal jest na kilka miesięcy jeszcze. SĄ NA TO PAPIERY bigsmile.gif

Oczekuję w zamian PCta, którego nie będę musiał za miesiąc remontować ani dokupywać nowego procka grafiki itp. 
Chciałbym sobie móc spokojnie pograć w CS:GO, LoLa, postreamować itp. 
A jak mi się zachce go rozbudować pod Wiedźmina to żebym nie musiał wydawać podwójnej wartości komputera bigsmile.gif 

Chcę uczciwych ofert i uczciwych ludzi - ze swojej strony - po zatwierdzeniu przez obie strony chęci wymiany dokonuję wszelkich formalności itp.

Możliwy odbiór w Warszawie ew. podjadę gdzieś w okolicach Mazowieckiego. Jeśli ktoś będzie chciał najpierw sprawdzić u siebie czy konsola działa - nie ma problemu, kota w worku nikomu wpychać nie będę - mogę podjechać i wtedy sobie osoba zainteresowana sprawdzi czy wszystko gra i buczy jak w opisie.
Telefon kontaktowy podaję na priv.


OCZYWIŚCIE MOŻLIWOŚĆ DOPŁATY Z MOJEJ STRONY JAK NAJBARDZIEJ W OPCJI

JEDNAK PROSZĘ WAS - KOMPUTERY SKŁADANE ZA GIERKA MNIE NIE INTERESUJĄ. Tłumaczenia, ale przecież możesz sobie podkręcić spokojnie do 4.0 procka... tak, 5 letniego procka będę katował, żeby pograć w CSy lol. Serio, moja oferta jest poważna i tego samego oczekuję. 

 

Zdjęcia jeśli ktoś sobie życzy oczywiście także mogę dorzucić, żaden problem.

Pozdrawiam serdecznie.


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych