Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z instalacją i formatowaniem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 mostek1231

mostek1231
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 25 styczeń 2015 - 18:44

Siemka. Nie pamiętam jakim cudem miałem dwa windowsy na kompie i przy każdym włączeniu komputera, komputer pytał się który wybrać choć i tak się nie dało włączyć innego. Olewałem to, ważne, że działało. Ostatniego czasu wyskakiwało pełno błędów dotyczących komputera itp. No to format... Wkładam płytkę i włączają mi się te opcje instalacyjne, naprawcze itd. Pokazuje mi partycje które chcę sformatować. Wybieram pierwszą i naciskam formatuj. Formatuje dość długi czas i nagle załącza się instalacja systemu i myślę sobie "o chu*, co to się stanęło". Anulować się nie dało i podczas instalacji nie musiałem wpisywać klucza aktywacyjnego jak to zazwyczaj bywa. Gdy instalacja się zakończyła, patrzę a na partycji są dalej stare pliki. No to chcę sformatować jeszcze raz... I gdy chcę znowu wejść do tych opcji, które wyświetlają się po włożeniu płytki i zrestartowaniu komputera nie da się. Jest napisane żeby wcisnąć jakiś przycisk, a gdy naciskam nic się nie dzieje. Komputer uruchamia się normalnie i nic się nie da zrobić. Jak mogę inaczej sformatować dysk? pomocy :v

 


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 25 styczeń 2015 - 19:41

Może mylisz po prostu format z naprawą systemu? Zbootuj sobie jakiś linuksowy lub dosowy program do partycji, sforamtuj i zainstaluj system.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 mostek1231

mostek1231
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 25 styczeń 2015 - 20:30

Niestety nie. Pulpit był wyczyszczony cały i tylko niektóre pliki zostały na tej partycji. Do biosu też nie mogę wejść.


  • 0

#4 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 26 styczeń 2015 - 11:22

To go zresetuj.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#5 Glikow

Glikow
  • Użytkownicy
  • 2 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 09 marzec 2015 - 19:11

może nie windowsy tylko kilku użytkowników??


  • 0

#6 Kolos23

Kolos23
  • Użytkownicy
  • 2 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 12 marzec 2015 - 13:05

miałem taki sam problem


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych