Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwna reszta ikonki, cień...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pio66

Pio66
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 24 styczeń 2015 - 14:48

Cześć, tak jak w tytule. Zauważyłem to wczoraj i jest to co najmniej dziwne - ten cień/reszta ikonki nie wchodzi w żadną interakcję z ikonami, nie działa na nią prawy przycisk myszy, etc. Można ją przesuwać po całym ekranie i zawsze jest na wierzchu - jak otworzysz np. przeglądarkę czy inny program, ona zawsze jest. Restart laptopa nic nie dał. W sumie zauważyłem - nie wiem czy to przypadek, ale zawsze swój start ma na wysokości paska do przesuwania w google chrome, a dokładnie na jego dole. Chcę się tego pozbyć. Poniżej dorzucam screena, żeby to zobrazować dokładnie. 

 

hzi3lovgtfab.png


  • 0


#2 Pio66

Pio66
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 24 styczeń 2015 - 17:02

Cześć, tak jak w tytule. Zauważyłem to wczoraj i jest to co najmniej dziwne - ten cień/reszta ikonki nie wchodzi w żadną interakcję z ikonami, nie działa na nią prawy przycisk myszy, etc. Można ją przesuwać po całym ekranie i zawsze jest na wierzchu - jak otworzysz np. przeglądarkę czy inny program, ona zawsze jest. Restart laptopa nic nie dał. W sumie zauważyłem - nie wiem czy to przypadek, ale zawsze swój start ma na wysokości paska do przesuwania w google chrome, a dokładnie na jego dole. Chcę się tego pozbyć. Poniżej dorzucam screena, żeby to zobrazować dokładnie. 

 

hzi3lovgtfab.png

ROZWIĄZANIE:

 

Okazało się, że to reszta widgeta COMODO. Włączyłem, wyłączyłem, restart - zniknęło. Na przyszłość dla kogoś, gdyby miał coś podobnego.


  • 0

#3 Pio66

Pio66
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 24 styczeń 2015 - 17:48

Jednak nie, cały czas to powraca...


  • 0

#4 CraVen

CraVen
  • Użytkownicy
  • 56 postów

Napisano 26 styczeń 2015 - 19:25

Spróbuj po prostu przywrócić system do ostatniego punktu sprzed zaistniałej sytuacji :)


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych