Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zasilacz, Płyta co może być przyczyną, pomocy :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Darek Strzalka

Darek Strzalka
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 11 styczeń 2015 - 13:51

Witam mam piewien problem otóż zaczeło się w piątek kiedy wróciłem ze szkoły, włączam swoją gre jak zawsze i po 5 minutach gry, na ułamek sekundy wyłącza mi się światło w pokoju i komputer, i odrazu się zresetował, potem za każdym razem już się wyłączał około 5 minut grania i się wyłącza, chodzenie po internecie to do max 2 godzin i się wyłącza (NIE RESETUJE) gdy już się wyłączy, nie da się włączyć komputera tylko gdy wyjme kabel zasilający i włoże go spowrotem. Udałem się z tym do informatyka i wymienił mi zasilacz Z czarnej listy Take Me 400 na kolejny z czarnej listy LOgic 500... I problem jest ten sam.. dodam że testowałem to na swojej starej karcie i na nowej karcie graficznej i jest to samo.. PRzez to nie mogłem brać udziału w dzisiejszym Turnieju League of Legends, i nie wiem co mam dalej robić, chyba poprosze jutro informatyka żeby sprawdził płyte, ram czy się uszkodziło, i ma mi załatwić "Markowy zasilacz". Proszę o porady
Dodam że dzisiaj zrobiłem format, a i informatyk zamontował mi dodatkowe chłodzenie, testowałem też Furmark + jakiś program to testowania CPU, to temperatura około 60 stopni , karta z 25 (Spoczynek) do 50 pod obciążeniem.


  • 0


#2 CraVen

CraVen
  • Użytkownicy
  • 56 postów

Napisano 11 styczeń 2015 - 14:26

Gorzej jak uszkodzona płyta główna :ermm:


  • 0

#3 t.luk

t.luk
  • Użytkownicy
  • 331 postów
  • LokalizacjaPolandia

Napisano 22 styczeń 2015 - 13:59

Czy ten sam "informatyk" dobierał Ci obecny "zasilacz"?


  • 0

multi multa sciunt nemo omnia...



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych