Skocz do zawartości


Zdjęcie

System Windows 8 ciągle się restartuje

Windows 8 Restartuje Problem z windowsem jak naprawić windows 8 pomóżcie Nie włącza się tryb awaryjny wirus

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 bmw31ap

bmw31ap
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 09 styczeń 2015 - 16:36

Witam Serdecznie Wszystkich Użytkowników forum.

 

     Chciałbym prosić was o pomoc ze względu na to że sam nie potrafię nic zdziałać...;/

Mam problem z laptopem (jest to jakiś samsung) posiadam na nim windowsa 8... i to własnie z nim sa te problemy. Przed wczoraj jak włączyłem komputer a raczej próbowałem to zrobić zaskoczyło mnie to że rozruch trwa tylko do niebieskiego tła zaraz po logo samsunga i wyskakuje napis:

           (Komputer napotkał problem i nalezy go uruchomić ponownie. Trwa zbieranie informacji o błędzie. Po zakończeniu tego procesu komputer zostanie automatycznie uruchomiony ponownie).

 

Niestety ten proces trwa tak krótko że nawet musiałem zrobić zdjęcie żeby przeczytać tekst który przepisałem w nawiasie powyżej... (ok. 1/2 sekund)

 

A więc problem jest taki że nie mogę uruchomić komputera, tryb awaryjny też nie działa.;/

Próbowałem programów antywirusowych typu :Krav rescue" itp. zgrywanych na cd/dvd lub pendrive ale to było na marnę ponieważ komputer tego nie odczytywał. Próbowałem także konsoli naprawy windows 8 wypalając to na płycie dvd jednak to też nie pomogło bo komputer nie czyta płyty ani pendriva nie wiem dlaczego...;(

 

 

BARDZO PROSZĘ POMÓŻCIE MI JAKOŚ, MOŻE COŚ ROBIŁEM ŹLE...? DAJCIE JAKIEŚ PORADY...

NIE CHCE FORMATOWAĆ SYSTEMU ZRESZTĄ NAWET WĄTPIĘ ŻEBY TO BYŁO MOŻLIWE ZE WZGLĘDU NA TO ŻE KOMPUTER NIE MOŻE WCZYTAĆ TYCH PŁYT ANI PENDRIVA (NIC SIĘ PO PROSTU NIE DZIEJE TYLKO JAK SIĘ URUCHAMIAŁ TAK SIĘ URUCHAMIA- CZYLI WCALE...) ALE WRACAJĄC DO TEMATU TO ZALEŻY MI NA DANYCH KTÓRE MAM NA TYM KOMPUTERZE ZE WZGLĘDU NA TO ŻE SĄ BARDZO WAŻNE.

 

 

Bardzo proszę o wszelkiego rodzaju mądre porady. Z góry dziękuje.

 


  • 0


#2 Jaro070

Jaro070
  • Użytkownicy
  • 352 postów
  • LokalizacjaBieszczady

Napisano 09 styczeń 2015 - 17:24

 

tryb awaryjny też nie działa

 

Próbowałeś Shift+F8?

 

 

Próbowałem także konsoli naprawy windows 8 wypalając to na płycie dvd jednak to też nie pomogło bo komputer nie czyta płyty ani pendriva nie wiem dlaczego

 

Dysk naprawy skąd masz?


  • 0
polecanelaptopy.wordpress.com
JR2oPAn.png

#3 bmw31ap

bmw31ap
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 10 styczeń 2015 - 12:57

https://docs.google....T2DmRYyhAck/pub   z tej strony.

Tak próbowałem i wgl tryb awaryjny nie chodzi... co mam zrobić?


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Windows 8, Restartuje, Problem z windowsem, jak naprawić windows 8, pomóżcie, Nie włącza się tryb awaryjny, wirus

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych