Skocz do zawartości


Zdjęcie

Badania nad lekami moc obliczeniowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Costa07

Costa07
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 03 styczeń 2015 - 18:11

Witam, zajmuje się poszukiwaniem nowych leków na Alzheimera, jednak badania zjadają mnóstwo czasu na obliczenia na komputerze. Poszukuję więc osób które użyczyły by moc swojego kompa do tego zadania. Jak by to miało wyglądać: wysyłam wam instrukcje jak zainstalować i obsługiwać program(nie jest to trudne, pobieracie go z neta z oficjalnej strony, dla tych z brakiem zaufania można wcześniej o nim poczytać), a potem wysyłam wam przygotowane pliki do przetworzenia(żadnych plików wykonywalnych wszystkie w formacie .txt i .pdbqt) przez program po skończeniu wy odsyłacie mi wyniki. Przerobienie jednej paczki na moim i4770k zajmuje w zależności od pliku od 4 do 10h, w tym roboty ręcznej jest 1min niecałe, program domyślnie wykorzystuje 100%mocy procesora ze wszystkich rdzeni oprócz jednego(więc da się wykonywać na komputerze standardowe czynności). Nieważne ile paczek zrobicie każda pomoc się liczy. Praca charytatywna podobnie jak i moja, ale cel szczytny. Na wszelkie dodatkowe pytania od zainteresowanych chetnie odpowiem. Z góry dziękuję za ewentualną pomoc!


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych