Skocz do zawartości


Zdjęcie

0xc000007b Błąd uruchomienia aplikacji

0xc000007b aplikacje gry skyrim błąd uruchamianie uruchomić

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 PanBaryla

PanBaryla
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 30 grudzień 2014 - 10:04

Witam, sprawiłem sobie nowy sprzet do grania jednak borykam się z tym cholernym komunikatem o nie prawidłowym uruchomieniu aplikacji (0xc000007b) przeglądajć poradniki youtube oraz pare for internetowych starałem się to naprawić jednak zaskutkowało to tylko tym ze prócz TES Skyrim (w ktorym do tamtej pory wyskakiwał komunikat) problem pojawił się rownież podczas proby uruchomienia PlanetSide 2 (wczesniej nie wystepował).

 

Programy których używałem

-DLL Fixer

-AiO (All in One) 

+Ręczne wrzucanie paru plików DLL do system 32/wow64 (bodajze wlasnie po tym planetside2 przestal dzialac)

 

Ręczna reinstalacja:

  -msc visual C++

  -DirectX9

  -.NET Framework

  -Adobe Flash Player

 

Żadne z powyższych programów/działań nie pomogło a jedynie pogorszyło sytuacje dlatego licze ze znajde na tym forum osoby ktore rozgryza zagadke i mi pomogą.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje.

Baryła®


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 30 grudzień 2014 - 12:17

Wykonaj w konsoli CDM polecenie chkdsk.

 

Bawienie się w programy do dll'ek, ręczne ich kopiowanie prędzej spowoduje większe szkody niż naprawa. Sugerowałbym więc na nowo zainstalować system,  sterowniki, następnie go maksymalnie zaktualizować a potem grać to co konieczne.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 MilkaS

MilkaS
  • Użytkownicy
  • 128 postów

Napisano 30 grudzień 2014 - 20:05

Jak naruszyłeś coś systemowego użyj polecenia:

sfc /scannow

 

Najważniejsze. Nie sugeruj się nigdy poradami z pierwszych linków google, gdyż ten błąd dotyczy zawsze czegoś konkretnego.


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 0xc000007b, aplikacje, gry, skyrim, błąd, uruchamianie, uruchomić

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych