Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komputer "Zaprasza" mnie w nieskończoność

windows 8 zawiesił się zaprasza w nieskończoność brak odpowiedzi błąd skryptu nie mogę włączyć komputera

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sakichan

Sakichan
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 16 grudzień 2014 - 13:18

Witam,
Mam problem z moim prawie dwuletnim komputerem. Od około trzech miesięcy mam z komputerem problemy.
Zaczęło się od tego, iż wykrył on błąd i zaczął się samoistnie naprawiać, po czterech godzinach naprawy pokazało się okienko,
że nie można naprawić błędu i wyskoczyły zamienne opcje. Wypróbowałam je wszystkie i jedyne co mogłam zrobić by komputer znów
normalnie chodził, to od nowa zainstalować system. Po tym wszystko było już normalnie przez półtora miesiąca.
Jakiś miesiąc temu zaczął się zawieszać. Myszka nie współgrała z monitorem. Nie włączały się foldery lub robiły to po dwóch minutach
pokazując, że w środku nie ma zawartości. Włączając Google Chrome pokazywało się "Brak odpowiedzi", a następnie wyskakiwało
okienko z informacją o błędzie skryptu. Po trzech takich próbach wszystko działało normalnie.
Po trzech kolejnych dniach problem pojawił się już podczas włączania komputera. Przy wpisywaniu hasła komputer się zacinał, a następnie
po wciśnięciu Enter na klawiaturze napis "Zapraszamy!" wyświetlał się w nieskończoność. Za radą internetu postanowiłam
wyczyścić komputer z kurzu, jednak po ponownym podłączeniu wszystkich przewodów komputer nadal "Zapraszał mnie" w nieskończoność.
Nie wiem co mam robić, proszę o jakieś rady. Dodam, że wolałabym uniknąć ponownego przywracania komputera do ustawień fabrycznych,
gdyż wiąże się to z utratą plików i danych.
System: Windows 8


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 16 grudzień 2014 - 18:53

System w ogóle nie startuje czy stwierdzasz to po zaczekaniu np. 5 minut?


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 MilkaS

MilkaS
  • Użytkownicy
  • 128 postów

Napisano 16 grudzień 2014 - 20:58

Jak najszybciej wykonaj kopie zapasowe ważnych danych.

Pokaż raporty z Farbar Recovery Scan Tool. Narzędzie jest dostępne w 2 wersjach. Pobierz w/g wersji swojego systemu.


  • 0

#4 joannamelasa

joannamelasa
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 09 styczeń 2015 - 15:05

Też kiedyś tak mi się działo, jakoś samo przeszło... chyba miałam szczęście


  • 0

Chy­ba właśnie po tym można poz­nać ludzi nap­rawdę sa­mot­nych... Zaw­sze wiedzą, co ro­bić w deszczo­we dni.




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: windows 8, zawiesił się, zaprasza w nieskończoność, brak odpowiedzi, błąd skryptu, nie mogę włączyć komputera

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych