Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak przelać pieniądze z Angli do Polski


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 kulawy

kulawy
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 02 grudzień 2014 - 23:33

Hej takie szybkie pytanie mam do Was jak wysłać pieniądze z Angli do Polski?? Macie jakieś sposoby swoje sposoby?? ktoś mi pomoże?? podpowie coś??


  • 0


#2 karpik

karpik
  • Użytkownicy
  • 228 postów

Napisano 03 grudzień 2014 - 14:19

No np Easysend. Wpłącić możesz u agenta - chociaż placówke mają mało. Lepiej opłaca się to zrobić przez internet. Pierwszy przelew masz gratis, każdy kolejny to 2 funty. Mówię to z doświadczenia, bo wielokrotnie. Jak masz jeszcze jakieś pytania to wal.


  • 0

#3 kulawy

kulawy
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 04 grudzień 2014 - 17:07

Karpik dzięki za odpowiedź. Podałeś w końcu jakiś inny sposób bo tak to każdy pisał tylko paypal albo wester union... w pierwszym przypadku to wolę się nie wypowiadać bo wiele złych opinii krąży o paypal.. a western union ma duże koszta strasznie..

O tym Easysend pierwszy raz słyszę możesz napisać coś więcej?


  • 0

#4 karpik

karpik
  • Użytkownicy
  • 228 postów

Napisano 05 grudzień 2014 - 16:26

Z tym PayPal to radzę uważać - tu masz aferę sprzed kilku dni na wykopie http://www.wykop.pl/...niu-ma-klienta/

 

Jeżeli chdozi o Easysend to ja najczęściej wpłacałem za pośrednictwem karty debetowej lub przelewu internetowego w UK (jak założysz u nich konto intenretowe to tam będziesz miał kreator, który krok po kroku poprowadzi Cię, banalnie prosta sprawa).

 

Pierwszy przelew do PL będzie za free a każdy kolejny za 2 funty. Jeżeli będziesz chciał szybciej to 5 funtów i w ciągu 15 min kasa jest na konecie w PL. Brak limitów jeżeli chodzi o ilość wysyłanych pieniędzy.


  • 0

#5 kulawy

kulawy
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 05 grudzień 2014 - 20:01

No wlaśnie słyszałem i czytałem o tej sprawie na wykopie.

 

Z tego co tak orientowałem się to Easysend ma najniższe koszta wysłania takiego przelewu - jestem pod wrażeniem i byłbym skłonny wyslać pieniądze przez nich. No aż tak szybkiego transferu jak 15 minut to nie potrzebuję:) a taki normalny za 2 funty ile idzie? wysyłałeś to może się orientujesz?


  • 0

#6 karpik

karpik
  • Użytkownicy
  • 228 postów

Napisano 08 grudzień 2014 - 17:43

Na drugi dzień roboczy spokojnie dotrze do Polski. Idzie mniej więcej tyle ile z banku A do banku B w Polsce.


  • 0

#7 kulawy

kulawy
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 09 grudzień 2014 - 19:34

Jak w Easysend idzie z dnia na dzień taki przelew to chyba mam już potencjalnie wybraną metodę transferu. Jeszcze mam sporo czasu na wykonania takowego więc jeszcze wszystko przemyśle - ale już mam na oku faworyta :)


  • 0

#8 Wolek

Wolek
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 08 maj 2021 - 12:17

Jak szukasz bezpiecznego i taniego sposobu to polecam Transfer24. Opłata już od 59p a przelew księgowany jest w Polsce przewalutowany na złotówki nawet do 10 minut. Przelew robi się bardzo prosto, tak jakby płaciło się za zakupy w internecie. Aaaaa i co ważne, banki nie pobierają za to żadnych opłat.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych