Skocz do zawartości


Zdjęcie

Praca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 JacK106

JacK106
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 30 listopad 2014 - 20:40

Witam. Chodzę do 2 klasy technikum informatycznego. Na wiosnę zdaje egzamin z kwalifikacji E12. W zasadzie od początku 2 klasy męczy mnie pytanie, czy zaliczeniu egzaminu jest możliwe znalezienie pracy z zakresu tejże kwalifikacji. Sprawa zarobienia jakiś ekstra pieniędzy na lato jest ciekawa. Troszkę szukałem ale nie znalazłem dość jasnej odpowiedzi i mam nadzieję, że tutaj taką dostane.


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 01 grudzień 2014 - 11:39

Może uda Ci się załapać na jakiś płatny staż. Bez doświadczenia nie znajdziesz pracy jako informatyk.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 webski

webski
  • Użytkownicy
  • 32 postów

Napisano 02 grudzień 2014 - 09:30

Myślę, że powinieneś poszukać jakichś praktyk. Płatne staże obecnie są elementem bardzo ekskluzywnym, rzadko można coś takiego dostać. Jeżeli myślisz o pracy w zawodzie, to powinieneś już starać się załapać na jakieś praktyki. Prawdopodobnie będą one bezpłatne, ale zaowocują papierkiem, który w przyszłości pomoże Ci znaleźć stałą pracę. Nabierzesz doświadczenia, zobaczysz jak realnie wygląda taka praca. Po technikum informatycznym nie licz na to, że od razu dostaniesz pracę za pieniądze.


  • 0

#4 dikoton

dikoton
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 02 grudzień 2014 - 16:50

zależy co chcesz robić po informatyce, strony www, administrować sieciami, pisać programy - przygotuj sobie jakieś portfolio czym byś się mógł pochwalić, bo wiesz informatyka to szeroki dział nauki...


  • 0

ekartkiswiateczne.eu - Kartki - wyślij internetową kartkę dla bliskiej Ci osoby, nie zapomnij w dniu zbliżających się świąt.


#5 JacK106

JacK106
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 02 grudzień 2014 - 19:48

Myślę, że wole iść w kierunku spraw związanych ze składaniem komputerów, jakiś HelpDesk lub prowadzenie stron internetowych.


  • 0

#6 umacias

umacias
  • Użytkownicy
  • 70 postów

Napisano 06 listopad 2015 - 11:02

Możesz spróbować wyjechać na kilka miesięcy nawet pół roku z tego co pamiętam z Voorneputten i zarobisz tę ekstra kaskę jak piszesz :) Poza tym praca za granicą daje Ci doświadczenie jakiego nie zdobędziesz w kraju... raz, ze nowe środowisko dwa, że język :)


  • 0

#7 malejako3

malejako3
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 10 listopad 2015 - 18:20

Dokładnie, bez doświadczenia nie masz szans. Musisz mieć jakieś starze na początek.


  • 0

Nauczyciel ociera się o wieczność. Nigdy nie może stwierdzić, gdzie kończy się jego wpływ.


#8 umacias

umacias
  • Użytkownicy
  • 70 postów

Napisano 13 listopad 2015 - 11:19

Jak chcesz zarobić ekstra pieniądze to raczej musisz wyjechać. Robiłeś kiedyś coś fizycznie, masz jakieś doświadczenie w budowlance, remontach? Idź do jakiejkolwiek pracy w tej branży przyucz się i wtedy wyjedź. Jasne, że możesz potem zostać drugim Stevem Jobsem czy kimś takim, ale jak chcesz mieć dobrą kasę wczęśniej to możesz poszukać pracy w Voorneputten i  zastanów się czy studia są Ci potrzebne. Wiele osób lepiej zrobiło, że nie tracili czas na studia i teraz radzą sobie całkie nieźle :)


  • 0

#9 herbaciana

herbaciana
  • Użytkownicy
  • 69 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 15:37

Mozesz szukac w Polsce, ale wydaje mi sie, ze jest to srednio oplacalne i tak. jak juz potem bedzeiz na studiach to i wszem, praca sama przylgnie do Ciebie. chociaz moj facet i tak co wakacje jedzie z Eurokontaktem, pozarabiac dodatkowa kase do Holandii. Zbieramy na dom, wiec kazdy grosz sie liczy.


  • 0

#10 Tymoteusz1

Tymoteusz1
  • Użytkownicy
  • 218 postów

Napisano 08 luty 2020 - 17:43

Pamiętajcie, że długa praca, bez żadnego odpoczynku, nie przyniesie Wam niczego dobrego. Właśnie dlatego powinniście podejść do tematu na poważnie i zastanowić się nad tym, w jaki sposób dzisiaj możecie wypocząć. Czuję, że jeśli postawicie na zatrzymanie się w takich apartamentach jak Sun&Snow, to będziecie w stanie w końcu się oderwać od Waszych problemów. 


  • 0

#11 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 944 postów

Napisano 24 listopad 2020 - 10:53

Słuchajcie, a co powiecie na pracę dodatkową w roli konsultantki/konsultanta? Tak się składa, że ja całkiem niedawno wybrałam taką opcję. Zgłosiłam się do pracy przez stronkę: https://rekrutujemy-konsultantki.pl/ Obecnie w wolnym czasie zajmuje się sprzedażą kosmetyków. Dzięki temu mam dodatkowe pieniądze, ale też dostęp do fajnych produktów. 


  • 0

#12 Ona_90

Ona_90
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 26 lipiec 2021 - 17:43

Praca jako pomoc domowa za granicą to świetna sprawa. Jednak przed wyjazdem należy sprawdzić, czy wszystko jest legalne i czy będziemy bezpieczni. Jest portal, który działa w dwie strony, a więc znajdziecie na nim zarówno ogłoszenia o pracę, jak i oferty osób, które pracę chcą podjąć https://helphoo.com/...ka-pomoc-domowa. Ja już raz korzystałam i śmiało mogę polecić!


  • 0

#13 wolski

wolski
  • Użytkownicy
  • 1026 postów

Napisano 28 sierpień 2021 - 18:28

Sama praca jest niezwykle ważna i ja muszę przyznać, że bardzo ciekawą alternatywą jest nadal praca jako freelancer. Jednak tak jak również napisano w https://odfreelancer...ko-freelancera/ jest klika błędów, które tą pracę mogą nam zniszczyć jako freelancer. Dlatego moim zdaniem warto jest wiedzieć o tych zagrożeniach.


  • 0

#14 Afidoa

Afidoa
  • Użytkownicy
  • 238 postów

Napisano 02 październik 2022 - 17:55

Agencja rekrutacyjna HRK - oddział w Katowicach https://hrk.pl/pl/oddzial-katowice wspiera swoich klientów w prowadzeniu rekrutacji w następujących obszarach specjalizacyjnych: inżynieria i produkcja, sprzedaż i marketing, administracja, księgowość i finanse, kadry i płace oraz budownictwo i nieruchomości. Realizują procesy w następujących sektorach: motoryzacyjnym, lotniczym, elektroniki użytkowej, chemicznym, tworzyw sztucznych materiałów budowlanych techniki grzewczej i sanitarnej, petrochemicznej, automatyki przemysłowej oraz dla przemysłu ciężkiego.


  • 0

#15 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 944 postów

Napisano 03 październik 2022 - 08:41

Warto też wspomnieć o pracy za granicą, w dalszym ciągu jest mnóstwo ofert pracy - stałej, tymczasowej, okresowej i tak dalej. Bardzo popularne są ogłoszenia o pracę w charakterze opiekunki dla osób starszych, w wielu europejskich krajach jest duże zapotrzebowanie na takich pracowników. Jeśli interesuje was wyjazd w celu podjęcia takiej pracy, to warto najpierw przeczytać artykuł z tej strony https://www.alhomeca...a-dla-seniorow/ - dzięki temu można się uchronić przed wieloma niepotrzebnymi problemami. 


  • 0

#16 wolski

wolski
  • Użytkownicy
  • 1026 postów

Napisano 30 listopad 2022 - 16:36

Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć jak właśnie samo znalezienie tej właściwej pracy jest ważne i ja również od czasu już szukam ciekawej oferty pracy za granicą. Uważam, że doskonałym do tego miejscem jest serwis https://www.globelus.pl/ i ja właśnie najchętniej w takie miejsca zaglądam.


  • 0

#17 Hubik33

Hubik33
  • Użytkownicy
  • 207 postów

Napisano 26 grudzień 2022 - 18:35

Jeśli szukasz programu do fakturowania online, polecam zapoznać się z ofertą programu https://www.rafsoft....aktur-standard/ jest to prosty w obsłudze i intuicyjny program, który pozwala na tworzenie i wysyłanie faktur elektronicznych oraz ich późniejsze rozliczanie. Program zapewnia szybki i łatwy sposób na prowadzenie księgowości w małych i średnich firmach.


  • 0

#18 KajaOz

KajaOz
  • Użytkownicy
  • 155 postów

Napisano 12 luty 2023 - 08:53

Jeżeli interesuje Cię zmiana pracy to może warto w takim razie rozpocząć poszukiwania interesujących ofert, które dają dużo większe możliwości niż obecne stanowisko w danej firmie. W takim przypadku na FACHPRACY znajdziesz pracę w Katowicach, od zaraz i co najważniejsze będziecie mogli się rozejrzeć w konkretnych ofertach z danych branży. Ja uważam, że nie warto za wszelką cenę trzymać się jednego miejsca zatrudnienia, ponieważ można przeoczyć naprawdę dobre możliwości rozwoju swojej dalszej kariery. Pozdrawiam serdecznie!


  • 0

#19 mare

mare
  • Użytkownicy
  • 168 postów

Napisano 27 lipiec 2023 - 20:12

Jeśli w Twojej firmie brakuje specjalistów trudno dostępnych na rynku pracy w takich branżach jak IT, sprzedaż, marketing oraz finanse, to zapoznaj się z ofertą Agencji Rekrutacyjnej ERS z Krakowa, która sobie tylko znanymi sposobami znajdzie dla Ciebie odpowiedniego kandydata i udzieli gwarancji, ze kandydat przepracuje w Twojej firmie ustalony okres. Jeśli nie to Agencja ponownie i bezpłatnie powtórzy proces rekrutacji.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych