Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z mikrofonem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Farcik

Farcik
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 31 październik 2014 - 20:41

Witam.

Mam problem z moim mikrofonem... kiedy włączyłem komputer i wszedłem na ts'a zauważyłem, że nie wykrywa mi mikrofonu... sprawdziłem wszystko...zaktualizowałem sterowniki i nic ... Kiedy wchodzę w panel sterowania>dźwięki i klikam zakładkę nagrywanie okno automatycznie za każdym razem się zawiesza i nic nie mogę zrobić .... Resztę zakładek działa normalnie mogę tam konfigurować ustawienia itd. Mam nadzieje że mi pomożecie.


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 01 listopad 2014 - 09:49

Możesz wejść w tą zakładkę bez podłącznego mikrofonu?


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 Farcik

Farcik
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 01 listopad 2014 - 10:47

Tak, gdy odepnę mikrofon zakładka  nie ścina się a ni nic.


  • 0

#4 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 01 listopad 2014 - 13:22

Jeśli masz możliwość sprawdź z innym mikrofonem lub z kartą dźwiękową na USB. Sam mikrofon też sprawdź, ale na innym komputerze.

Podejrzewałbym uszkodzone gniazdo jack, ale zanim podam przyczynę wykonaj chociaż jeden z wyżej zaproponowanych testów.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#5 Farcik

Farcik
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 01 listopad 2014 - 14:25

Mikrofon jest sprawny, sprawdziłem tak jak napisałeś. Mam też 2 inne mikrofony które pożyczyłem i one też nie działają ... 


  • 0

#6 CraVen

CraVen
  • Użytkownicy
  • 56 postów

Napisano 01 listopad 2014 - 14:55

Wygląda to na niedziałające gniazdo do którego podłączasz  mikrofon, możesz też sprawdzić czy nie jest czymś zapchane, może coś blokuje nie łączy po prostu...

Pozdrawiam ;)


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych