Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zepsute konto użytkownika


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 luiz826

luiz826
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 25 październik 2014 - 15:50

Witam.

Przy włączaniu komputera na windowsie 8 podczas logowania się na konto użytkownika dzieje się dziwna rzecz.

Jest napis ,,Zapraszamy" i kółko się kręci. Po ok. 2 minutach pojawia się napis "Przygotowanie do systemu" I po kilku minutach loguje mnie, ale na konto tymczasowe. Z tego co czytałem, oznacza to to, że konto użytkownika poprostu się zepsuło. Próbowałem już tą metodę, że w rejestrach się usuwa jeden klucz, a w tym drugim sie zmienia nazwę, ale to nie pomaga. Co mogę więc zrobić?


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 25 październik 2014 - 18:21

Wejdź w tryb awaryjny. Jest to samo?


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 luiz826

luiz826
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 28 październik 2014 - 15:05

Wszedłem w tryb awaryjny i co?

Ogólnie chce stworzyć nowe konto użytkownika. Stworzyłem je, lecz w żaden sposób nie mogę sie na nie zalogować. Tzn podczas wylogowywania w ogóle nie widać tego nowego konta, tylko te stare, zepsute konto się pokazuje.


  • 0

#4 ikeropoz

ikeropoz
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 30 październik 2014 - 12:40

Witamy w Windows 7 + 8 :)

 

Nie wylogowuj tylko przełącz użytkownika. Start - przełącz użytkownika. Wtedy pojawi się inny użytkownik.


  • 0

Idzie zima, zimno będzie, rozpal w piecu, rozpal węglem: Węgiel Trzcianka


#5 luiz826

luiz826
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 31 październik 2014 - 20:39

Nie mam w Start niczego takiego jak przełącz użytkownika :D

Ale dałem ctrl + alt + delete i tam było przełącz użytkownika, lecz nadal dziwnym trafem pokazuje mi się tylko jedno konto, mimo, że założyłem dwa dodatkowe. O co chodzi? :/

Tutaj macie na potwierdzenie, że mam te konta a ich nie widać:

Tutaj na drugim zdjęciu po kliknięciu w nazwe użytkownika na którym jestem, na dole powinny się pojawić nazwy pozostałych kont, z tego co wiem.

 

apjxch.jpg

wirh5h.jpg


  • 0

#6 kamilooss

kamilooss
  • Użytkownicy
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 listopad 2014 - 13:20

Coś aktualizowałeś, instalowałeś w dniu w cześniejszym czy w tym co zaczął występować problem?


  • 0

Pozdrawiam,

Kamilooss :dance:



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych