Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem ze sterownikami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 friser

friser
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 20 październik 2014 - 16:58

Witam.

Mam problem ze znalezieniem i instalacją sterowników.

 

Kupiłem laptopa z zainstalowanym Windowsem 8, jednak nie pasował mi ten system, miałem z nim same problemy; zacinał się od początku, więc go usunąłem, sformatowałem wszystkie partycje i zanstalowałem Windows 7 Home Premium 64bit. Mam teraz problem z zainstalowaniem sterowników. Nie mogę znaleźć poprawnych sterowników, próbowałem już ze stron producentów, oraz z innych, i nic. Albo błędy się pojawiają, albo dany sterownik nie obsługuje danego sprzętu.

 

Model: HP Pavilion g6 2230sw

 

Dane techniczne: 

 

Procesor: Intel Core i3-3110M
Prędkość CPU: 2,4 GHz
Pamięć RAM: 4 GB DDR 3
Grafika: AMD Radeon HD 7670M
 
 
Bardzo proszę o pomoc, borykam się z problemem od kilku dni i nie mogę go rozwiązać. Czy jest tu problem ze sterownikami od producenta które mi nie chcą podejść, czy może z systemem (zaznaczam że jest to oryginalny Win 7 64 bit na płycie CD).
 
Załączam screena z menedżera urządzeń.
 
Pozdrawiam.

Załączone pliki


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 20 październik 2014 - 18:02

Spróbuj tutaj:
http://h10025.www1.h...l&lang=pl&cc=pl

 

Jak nie podejdzie to pobierz program Slim Drivers. Wyszukuje on w swojej bazie sterownik wg identyfikatora urządzenia, automatycznie go pobiera i instaluje.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 pompa40

pompa40
  • Użytkownicy
  • 13 postów
  • LokalizacjaPrzemyśl

Napisano 20 październik 2014 - 19:18

Hmmmm miałem tak samo i ten sam komp, ciezko był zejsc z 8 na 7 ale poszło, ze sterami tez lipa wiekszosc ze strony hp dało dade sciągnąc. Część  driver boosterem zrobiłem a jak nie było to z wyższych modeli g6 paviliona mi podeszły

 

 

możesz tez wejsc w menadżer urzadzen w dany sterownik   właściwości/szczegóły/Właściwosci(tu wubierasz identifikator sprzętu) kopiujesz  pierwszy z góry numer w postaci litercyfr itp wklejasz go w google i wyskoczy ci  sterownik


  • 0

#4 friser

friser
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 30 październik 2014 - 15:19

Problem ze sterami dalej ten sam.Ze str producenta nie podchodzą, sprzęt wogóle ich niei widzi.

Mój problem opiszę dokładniej.

 

Na początku na Win 8 wszystko działało ok, po pewnym czasu zauważyłem, że gdy wejdę na Youtube odpalam byle jaki film , procesor dostaje jakiegoś kopa i zużycie CPU = 100%, nie moge nic zrobić na kompie kompletnie dopóki go nie zrestartuje, nawet choćby powyłączam połowe procesów. Problem się nasilał, już nie tylko na youtubie zaczął świrować. 

 

Pomóżcie bo już nie wiem co robić, na gwarancje nie chcą mi go przyjąć, bo zmieniłem system, myślałem że to coś pomoże.

Zaznaczę że na win8 miałem wszystkie stery zainstalowane.

 

Czekam na odp.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych