Skocz do zawartości


Zdjęcie

Windows Search - Nie działa poprawnie, nie znajduje podstawowych programów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ewenement

ewenement
  • Użytkownicy
  • 150 postów

Napisano 16 październik 2014 - 14:08

 Witam 

Mam problem z Windows Search w Win 7 HP. 
Nie działa poprawnie, nie znajduje podstawowych programów takich jak paint, kalkulator itd, jak wpiszę w pasku startu paint lub kalkulator to nie znajduje tego co mnie interesuje... jak wpiszę np. mspaint lub calc to wtedy znajdzie... Kiedyś tak nie było. Co może być tego przyczyną? 


  • 0


#2 ewenement

ewenement
  • Użytkownicy
  • 150 postów

Napisano 29 październik 2014 - 09:13

Naprawdę nikt nie potrafi rozwiązać tego problemu?


  • 0

#3 ewenement

ewenement
  • Użytkownicy
  • 150 postów

Napisano 31 październik 2014 - 09:28

Wrzucam logi otl i frst. Mam też dziwny problem, że czasami nie mam praw do pliku który sam stworzyłem... Muszę wejść w jego właściwości i nie ma on przypisanych uprawnień dla nikogo. Więc daję mu wtedy pełną kontrolę dla mnie i po problemie... ale dlaczego tak się dzieje??? Jeszcze niedawno nie miałem takich problemów. Mam nadzieje, że specjaliści po obejrzeniu moich logów otl i frst rozwiążą te 2 problemy... Malwarebytes Ant-Malware wykrył:
PUP.Optional.Somoto, C:\Users\Grzegorz\AppData\Local\Temp\bitool.dll, , [0e31d14aeb912412ce83b3c49a6848b8],
log  otl
extras
 
frst
addition

  • 0

#4 ewenement

ewenement
  • Użytkownicy
  • 150 postów

Napisano 03 listopad 2014 - 12:44

Podczas próby wejścia w ten katalog C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu 
Wyskoczyło info, że potrzebuje praw administratora czy kontynuować kliknąłem tak wszedłem w ten folder i teraz już wyszukiwanie działa ok... Czyli coś z prawami jest nie tak... tylko co i dlaczego? Jak sprawdzić i rozwiązać ten problem? 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych