Skocz do zawartości


Zdjęcie

komputer mi się wyłącza sam ;/ HELP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 nynek

nynek
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 11 październik 2014 - 13:58

Siemka, mam problem otóż komputer im się wyłącza sam. Nie przegrzewa mi się gdyż cooler  jest wyczyszczony a pasta na procesor jest nałożona nowa, dosłownie wczoraj, wszystko jest czyszczone z kurzy regularnie a komputer stoi w miejscu przewiewnym i bez boczniego palena obudowy. temp. max. procesora 56 stopni. Zasilacz 420w 

 

Gdyby ktoś mógł mi pomóc dlaczego komputer wyłącza mi się podczas gry w Counter Strike Global Offensive byłbym wdzięczny. :)

Załączone pliki


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 11 październik 2014 - 22:13

Otwórz Podgląd Zdarzeń (w panelu ster.) i w zakładce system odszukaj parę ostatnich powiadomień dotyczących zamknięcia. Użyj filtrów i skup się głównie na błędach i ostrzeżeniach.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 nynek

nynek
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 11 październik 2014 - 23:10

No mam te błędy, ale co z nimi teraz bo jeszcze tym akurat nigdy się nie zajmowałem.


  • 0

#4 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 12 październik 2014 - 12:24

Jeśli masz wyraźnie napiasne, że system został zamknięty z jakiegoś powodu, to tego szukamy. Zależnie od rodzaju może być napisane co było powodem zamknięcia albo będzie podany jakiś kod błędu lub coś podobnego.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#5 pompa40

pompa40
  • Użytkownicy
  • 13 postów
  • LokalizacjaPrzemyśl

Napisano 19 październik 2014 - 12:01

Hmmm błędy nie zawsze  będą zapisane w dzienniku błędów  :) zobacz czy ram nie krzaczy ci  systemu przetestuj go  i pomyśl też

 

 

nad zasilaczem bo  może mieć zwarcia i przebicia;

zobacz także czy  kable zasilające  nie biją tobie napiecia poza pinami na płycie głównej 

 

Myślę że trzeba iśc ta drogą


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych