Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zakładanie stronny internetowej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 martaka

martaka
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 08 październik 2014 - 12:57

Hej,

Chcę założyć stronę internetową ale nie bardzo się na tym znam , słyszałam o możliwości założenia strony z gotowego szablonu taką opcję znalazłam na **** ale może znacie jakieś strony tego typu warte polecenia.


  • 0


#2 mw_1975

mw_1975
  • Użytkownicy
  • 2535 postów

Napisano 08 październik 2014 - 21:16

Wiele hostingów ma opcję kreatora stron: abajt.pl , domeny.pl , hekko.pl , linuxpl.com , nazwa.pl , odt.pl , superhost.pl , home.pl , kei.pl . Na pewno jest ich więcej. Ale nas każdym hostingu z bazą danych mysql (na innych bazach danych chyba też) można postawić stronę za pomocą CMS. To bardzo ułatwia wybór. Ja założyłbym hosting u jakiegoś dużego dostawcy. Skoro ludzie od takiego nie uciekają, znaczy - dobry.


  • 0
AMD Phenom II 955
Pentagram Karakorum HP-120 AlCu + Arctic Cooling AF1225L
4 GB DDR3 1600 MHz
Było Asus Radeon HD 6950 DCU II, jest XFX 7850 z AC Mono - czego się nie robi dla tej ciszy!
SilentiumPC Deus G1 600W

#3 nowysacz

nowysacz
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 29 październik 2014 - 18:52

Dokładnie, dobrym wyborem będzie CMS, który ma skórki i sporo wtyczek np: Wordpress.


  • 0

#4 ikeropoz

ikeropoz
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 30 październik 2014 - 11:50

Więc tak...

ja polecam użyć hostingu serwera który oferuje od razu instalacje Wordpressa. Jest to CMS (system zaządzania trescia) - logujesz się i dodajesz treśći itd. Dodatkowo użyć prograu Artisteer którym zaprojektujesz ładny szablon zwykłymi kliknięciami myszki. Do bardziej profesjonalnych stron polecam skontaktować się z kimś kto zna się na rzeczy, jakąś firmą itp.
Polecam Strony internetowe Poznań - strony24.net.


  • 0

Idzie zima, zimno będzie, rozpal w piecu, rozpal węglem: Węgiel Trzcianka


#5 Korkis

Korkis
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 31 październik 2014 - 12:11

Wordpress tanio, szybko, prosto i darmowo. Czyli albo wykupujesz domenę na hostingu, albo rejestrujesz się na domenie wordpress .com Druga jest w 100% za darmo. Pierwsza zależy od jakości tej domeny.


  • 0

#6 forrest77

forrest77
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 14 listopad 2014 - 19:22

Ja dodam swoje trzy grosze. Niestety, ale wydaje mi się, że jeśli ktos nie wie jak zrobić stronę WWW, to nie postawi od razu serwisu, który będzie przyciągał oko. Wydaje mi się, że w obecnej sytuacji najelpszym rozwiązaniem jest zlecenie tego komuś na zewnątrz. Chyba, że ma się kilkanaście lat, to wtedy jest czas na naukę ;D


  • 0

„Nic nie można dostatecznie poznać bez doświadczenia”


#7 marcinpitura

marcinpitura
  • Użytkownicy
  • 3 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 styczeń 2015 - 19:18

Jeśli tylko masz trochę czasu, to polecam naukę Wordpressa.


  • 0

Najpiękniejsze piosenki biesiadne i patriotyczne.


#8 marta9055pcf

marta9055pcf
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 16 styczeń 2015 - 15:05

Też polecam Wordpressa. Możesz najpierw postawić bezpłatny blog, albo skorzystać z oferty jakiejś firmy, która ci za nieduże pieniądze postawi taką stronkę. Np. http://solv.pl


  • 0

#9 janek_123

janek_123
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 27 styczeń 2015 - 19:53

Nie wiem czy jeszcze aktualne. Ja ze swojej strony mogę polecić portal http://oferia.pl/zle...tworzenie-stron Za nie wielką kasę zrobią Ci stronę i po problemie :)


  • 0

#10 melon

melon
  • Użytkownicy
  • 18 postów
  • LokalizacjaWawa

Napisano 28 styczeń 2015 - 10:49

Mogę potwierdzić że na hosting Cal też ma. Ogólnie rzecz biorąc kreatory ma już każdy szanujący się hosting, tak samo autoinstalatory i inne dodatki. Mnie to osobiście cieszy bo nie ma potrzeby grzebania w mysql, tworzenia baz, konfigurowania plików na serwerze. Teraz wszystko 2 kliknięciami.


  • 0

#11 oranż

oranż
  • Użytkownicy
  • 12 postów

Napisano 29 styczeń 2015 - 12:00

Nie ma nic prostszego, jak zainstalowanie WordPressa, więc jak chcesz stronę, ale nie potrafisz sam napisać i ostylować to bardzo dobre rozwiazanie na początek.


  • 0

Jak ktoś jeździ na nartach to polecam serwis narciarski z Warszawy


#12 melon

melon
  • Użytkownicy
  • 18 postów
  • LokalizacjaWawa

Napisano 04 luty 2015 - 15:41

Nie ma nic prostszego, jak zainstalowanie WordPressa, więc jak chcesz stronę, ale nie potrafisz sam napisać i ostylować to bardzo dobre rozwiazanie na początek.

 

Dodam że autoinstalator sam stworzy baze i skonfiguruje plik config. Ustawi wszystkie ścieżki itd. Dalej to już kwestia bawienia się plikami na samym hostingu, instalowania szablonów itd.


  • 0

#13 karol1994

karol1994
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 02 kwiecień 2015 - 12:21

Też polecam WordPressa, bo nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a daje duże możliwości. Potem można zacząć się bawić z innymi CMSami, ale na początek WordPress jest najlepszy.


  • 0

#14 karpik

karpik
  • Użytkownicy
  • 228 postów

Napisano 03 lipiec 2015 - 06:59

Ja również w ostatnim czasie przenosiłem swoją stronę internetową na wordpressa i jestem zadowolony.Bardzo łatwy do ogarnięcia skrypt, daje duże możliwości .Wiadomo,że apetyt rośnie w miarę jedzenia tak wiec można dodać wiele modułów .

Tutaj znajduje się kurs jak się za to zabrać:

http://strefakursow...._wordpress.html

 

Na stronie jakbyście byli zainteresowani to jest jeszcze kurs tworzenia profesjonalnych stron. 


  • 0

#15 WiWiAgency

WiWiAgency
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 26 lipiec 2017 - 14:52

Aktualnie najbardziej popularnym CMS jest Wordpress. Posiada wiele wtyczek oraz jest bardzo prosty i intuicyjny w zarządzaniu treścią. Jeżeli szukasz cennika wykonania takiej profesjonalnej strony zobacz naszą ofertę: http://wiwi.pl/tworz...ordpress-cennik


  • 0

#16 witold10

witold10
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 11:30

Zawsze też możesz skorzystać z darmowych programów na których bez problemu stworzysz prostą stronkę. Jesli ma być skomplikowana to polecamzwrócić sie do profesjonalnej firmy.


Użytkownik witold10 edytował ten post 08 sierpień 2017 - 11:31

  • 0

#17 irk39

irk39
  • Użytkownicy
  • 310 postów

Napisano 13 luty 2019 - 08:17

Polecam postawić na zrobienie strony przez firmę

 

Strona będzie wygladała profesjonalnie

Będzie dobrze zoptymalizowana tak więc na pewno będzie chodziła szybciej, będzie można ją również o wiele lepiej i łatwiej wypozycjonować

Poza tym dobrze jeśli będzie wykonana w technologii responsywnej. Nie wiem czy czytaliście sobie o tej technologii, ale stronę taką można dopasować praktycznie do każdego urządzenia mobilnego. Ładnie wygląda nie tylko na komputerze, ale również na telefonie i tablecie.

 

https://www.moszczen...ologie-rwd.html

 

Na tej stronie możecie sobie poczytać o technologii 


  • 0

#18 barbarusiaa

barbarusiaa
  • Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 13 maj 2021 - 07:27

Ile kosztuje strona www przeczytasz tutaj https://e-hermer.pl/...nternetowa-cena  Warto skorzystać z oferty firmy Hermer puki ceny są atrakcyjne. Ponadto tworzy efektywne strony www i funkcjonalne sklepy. Warto skorzystać z oferty.


  • 0

#19 moni.ka14

moni.ka14
  • Użytkownicy
  • 15 postów

Napisano 15 luty 2022 - 15:08

Jeżeli chodzi o projektowanie i zakładanie własnej strony internetowej, to warto zapoznać sie z artykułem na stronie https://www.grupa-ic...cja-meta-tagow/. Dużo przydatnych wskazówek można tam znaleźć odnośnie marketingu internetowego i jego funkcjonowania. 


  • 0

#20 Serek94

Serek94
  • Użytkownicy
  • 15 postów

Napisano 11 październik 2022 - 18:21

Czy wiecie może na czym polega pozycjonowanie strony WWW lokalnej firmy? Nie znając kompletnie tematu, zaczerpnąłem wiedzy z tego artykułu https://afireinside....lokalnej-firmy/. Czego dowiemy się z tego materiału? Między innymi czym jest lokalny ekspert SEO, dlaczego jest ono tak ważne dla lokalnego biznesu, jak je osiągnąć czy jakie niesie ze sobą korzyści. Zachęcam Was do zapoznania się z tym tematem, może akurat spełni Wasze oczekiwania.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych