Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak sprawdzić wydajność systemu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 trzasku

trzasku
  • Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 15 sierpień 2014 - 18:35

Cześć,

 

Chciałbym sprawdzić jak wydajny jest mój system po tym jak zrobiłem format, i czy wszystko działa w nim poprawnie. Jakim programem mogę dokonać takiej czynności? Wydaje mi się że po formacie komputer chodzi nawet trochę wolniej niż przed dlatego chciałbym się upewnić robiąc test.

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

 

Pozdrawiam,

 

Patryk


  • 0


#2 mw_1975

mw_1975
  • Użytkownicy
  • 2535 postów

Napisano 15 sierpień 2014 - 19:53

Do tego celu służy program PCMark. Tylko po co Ci on, skoro nie wiesz, ile było wcześniej?


  • 0
AMD Phenom II 955
Pentagram Karakorum HP-120 AlCu + Arctic Cooling AF1225L
4 GB DDR3 1600 MHz
Było Asus Radeon HD 6950 DCU II, jest XFX 7850 z AC Mono - czego się nie robi dla tej ciszy!
SilentiumPC Deus G1 600W

#3 trzasku

trzasku
  • Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 15 sierpień 2014 - 21:07

Po prostu chciałbym sprawdzić czy z moim komputerem jest wszystko ok po tym jak go sformatowałem :)


  • 0

#4 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 16 sierpień 2014 - 14:24

Wejdź w Indeks wydajności systemu Windows i sobie sprawdź... tylko, że jak nie znasz wcześniejszego wyniku to i tak nic nie zdziałasz. A jeśli chcesz dokładniej sprawdzić to możesz użyć OCCT, Prime95 lub np. MemTest oraz HDTune. Tylko, że właśnie w niektórych testach musisz mieć wcześniejsze wyniki, aby porównać.


  • 0

#5 Kms

Kms
  • Użytkownicy
  • 12 postów

Napisano 05 wrzesień 2014 - 14:55

Możesz też zainstalować GTA 4 - jak pójdzie to znaczy, że system jest wydajny. Swoją drogą ten indeks wydajności systemu to on chyba średnio obiektywny jest?


  • 0

#6 Czybak1

Czybak1
  • Użytkownicy
  • 2 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 grudzień 2014 - 21:32

Polecam Ci HDTune'a on szybko pokażę co jest nie tak , i co w trawie "piszczy".


  • 0

#7 Randalllfah

Randalllfah
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 05 styczeń 2017 - 10:24

pompa abs przestała działać z rok temu,kontrolki od abs-u i ESP ¶wiec± cały czas,poprosiłem kolegę o sprawdzenie nr pompy po nr VIN,od roku szukam pompy z tym nrAG 91-2C405-MG i nic.Może mi podpowiecie jak sprawdzić numer bez jej zdejmowania,może kolega co¶ poknocił,jeżeli kto¶ by chciał pomóc to mogę podać VIN. Dziękuję i pozdrawiam.
  • 0

#8 konn3

konn3
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 26 październik 2017 - 18:26

Ja myślę, że dobrze by było popytać o to znajomych. To się naprawdę bardzo często dobrze sprawdza :)


  • 0

#9 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 919 postów

Napisano 09 wrzesień 2020 - 11:41

Właśnie poszukiwałam informacji w tym temacie, więc ciesze się, że natrafiłam akurat na taki wątek.


  • 0

#10 wolski

wolski
  • Użytkownicy
  • 1026 postów

Napisano 22 grudzień 2021 - 19:13

Akurat ja najbardziej na ten moment interesuję się systemem wody pochodzącym z mojej studni głębinowej i muszę przyznać, że te sprawy są niezwykle ważne. W międzyczasie chciałbym również każdego zachęcić do przeczytania bardzo ciekawego artykułu https://www.dostudni...znice,b170.html gdzie fajnie opisano zasadnicze różnice pomiędzy pompą zatapialną i pompą głębinową.


  • 0

#11 delikso

delikso
  • Użytkownicy
  • 25 postów

Napisano 23 maj 2023 - 18:54

Witajcie! Szukam informacji na temat firm wykonujących studnie głębinowe w województwie małopolskim https://geofizyk.pl/...owe/malopolska/. Czy ktoś z Was miał doświadczenie z budową studni w tej okolicy? Chętnie wysłucham Waszych opinii i rekomendacji. Jeśli znacie sprawdzone firmy lub macie jakieś wskazówki, proszę o podzielenie się nimi. Dziękuję z góry!


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych