Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcia z internetu, mogę być jakoś ukarany?

internet

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 bebea32

bebea32
  • Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 27 lipiec 2014 - 11:50

Witam czy jak kopiuje zdjęcia z google.pl i wklejam na facebooku chodzi mi o gry na androida ( fanpage ) to mogę być jakoś ukarany ? 


  • 0


#2 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 27 lipiec 2014 - 12:52

Nie kopiujesz zdjęć z Google, bo to nie są ich zdjęcia. I pisanie w artykule źródło zdjęcia Google.pl jest wielkim nieporozumieniem. Wyszukiwarka Google służy jedynie do tego, aby lepiej Ci się wyszukiwało różne zdjęcia zamiast szukać po całym internecie. Jak wchodzisz w jakieś zdjęcie to obok masz Odwiedź stronę | Pokaż obraz. Jak klikniesz na Odwiedź stronę otwiera Ci się strona, gdzie masz zamieszczone to zdjęcie i prawdopodobnie właściciel bloga/serwisu jest jego autorem, choć nie zawsze. Być może przy danym artykule też masz napisane źródło tego zdjęcia lub nie. Możesz jedynie korzystać z ustawień zaawansowanych w wyszukiwarce Google i ustawić tam zdjęcia do udostępniania z prawem do ponownego wykorzystania w celach niekomercyjnych czy jakoś tak... Wklejając zdjęcia z Google na Facebooka, które mają prawa autorskie jest nielegalne i autor takiego zdjęcia może się do Ciebie zgłosić z niemiłą informacją.

 

Więcej do poczytania: grafika google prawa autorskie


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: internet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych