Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy warto zaufać Modecom FEEL III? Recenzja!


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 £akO

£akO
  • Użytkownicy
  • 130 postów

Napisano 08 czerwiec 2007 - 19:47

Mode Com FEEL III

Zapraszam do komentowania. Dodam, że to moja pierwsza poważna recenzja ever :)
  • 0
Dołączona grafika


#2 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 10 czerwiec 2007 - 10:41

Mnie siÄ™ bardzo podoba. Czekamy na kolejne :)
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 06 lipiec 2007 - 18:19

Eh... Jest jakaś recenzja dokładnie opisana? Tzn. jak trzyma napięcia itd..?? Wszystkie serie feel miały być tanie i dobre i gówno im wyszło... ^^ A to raczej zapowiedź niż recenzja... :shock:
  • 0

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23 lipiec 2007 - 21:12

łako-chciałeś komentarz to ci wstawiłem :shock: swoją drogą-miałem wrażenie że gdzieś musi być ciąg dalszy a ja go nie mogę znaleźć(a może jestem lama?)pisałeś o wentylu że o głośności przekonamy się w testach...i? pamiętaj-nikogo dziś nie obchodzi linia 3v i 5v -liczą się tylko 12voltowe -miałem wrażenie że o tym nie wiesz.nie wiem-piszę ale boję się że to ja czegoś nie doczytałem (cena zasilacza itp)jeżeli tak to proszę o nie bicie :573: .w cenie do 160 zł nie ma na dzień dzisiejszy lepszego zasilacza od amacrox warrior 450-pnf z dwoma mocnymi (18A) liniami 12 v.
pozdrowienia :shock:
  • 0

#5 £akO

£akO
  • Użytkownicy
  • 130 postów

Napisano 23 lipiec 2007 - 21:43

To jest recenzja tylko z przyczyn technicznych połowa zaginęła... :shock: Do jutra powinno być już ok bo jestem w trakcie odtwarzania wszysktkiego. Sorki za problem.. :shock:
  • 0
Dołączona grafika


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych