Skocz do zawartości


Zdjęcie

Notebook, pojawia się tylko tapeta pulpitu

notebook włączanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 czarna19

czarna19
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 24 lipiec 2014 - 18:36

Witam, mam problem z moim notebookiem echamines, mianowicie chodzi o to że gdy go włączam po wpisaniu hasla pojawia sie sama tapeta bez paska, dekumentow, plikow na pulpicie, poprostu sama tapeta. Za którymś razem gdy go włącze i wyłącze, włącze i wyłącze to pojawiają sie dokumenty, pliki itd. Ktoś może mi coś poradzić z tym? Z góry dziękuje :)


  • 0


#2 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 24 lipiec 2014 - 19:44

Wykonaj czysty rozruch (Tylko instrukcja dotycząca "Jak wykonać czysty rozruch" - Krok 1 i Krok 2) i zobacz czy będzie wszystko uruchamiało się poprawnie. Najlepiej kilka razy uruchomić komputer. To jest metoda tylko dla Win 7, Win Vista i chyba Win 8. Dla XP jest nico inaczej, więc w razie czego napisz jeśli masz XP.

 

Do tego sprawdź czy działa tryb awaryjny (F8 na pierwszym ekranie po uruchomieniu komputera). Jeśli działa to wykonaj pełny skan: Poradnik: Skanowanie systemu programem Malwarebytes Anti-Malware Free. Jeśli uda Cię uruchomić system w trybie normalnym to możesz tam wykonać skanowanie.


  • 0

#3 czarna19

czarna19
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 25 lipiec 2014 - 13:00

Ja mam windowsa XP, kurcze nic z tego nie rozumiem, ten czysty rozruch jest bezpieczny dla dokumentów i plikow na komputerze nic nie zostanie usunięte czy jak to działa?


Użytkownik Kamillo edytował ten post 27 lipiec 2014 - 11:59
Nie cytuj poprzedników, na dole masz szybką odpowiedź

  • 0

#4 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 27 lipiec 2014 - 12:05

Tutaj masz do XP od momentu Klip wideo: jak wykonać czysty rozruch w systemie Windows.

Masz tutaj wszystko dokładnie opisane jak wykonać czysty rozruch oraz to co pisałem wyżej odnośnie tego.

 

Jeśli chodzi o skan to masz poradnik, wykonaj go w trybie normalny jak uda Ci się uruchomić system.

 

Jeśli tego nie rozumiesz to pozostaje serwis.


  • 0

#5 czarna19

czarna19
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 27 lipiec 2014 - 13:19

Dziękuje bardzo :)


 


  • 0

#6 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 27 lipiec 2014 - 13:21

Czyli nie rozumiesz? :dance:  :dance:

 

Jeśli rozumiesz to napisz czy pomogło i daj raport ze skanowania.


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: notebook, włączanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych