Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozwiązany: Długie ładowanie filmów na YouTube


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gierek

Gierek
  • Użytkownicy
  • 38 postów

Napisano 05 lipiec 2014 - 12:09

Witam ponownie :D

Nie wiem, czy inni nie mają tego samego problemu, ale ja od miesiąca mam ogromny problem z ładowaniem filmów na YouTube. Na komputerze jak włączę filmy, to większość z nich nie chce się załadować (kółeczko oznaczające ładowanie się filmiku ładuje się w nieskończoność, film jak jakimś cudem załapie to dopiero po wcisnięciu 5 razy przycisku Odśwież w przeglądarce - czyli dopiero za 5 razem). Na moim komputerze jest zainstalowany system Windows XP Professional (tak, mówię o komputerze, nie o laptopie :D )

Czym są spowodowane problemy z YouTube na moim komputerze, i co zrobić, żeby filmy na YouTube chodziły na moim komputerze bez żadnych problemów? Dodam, że mam tylko 16 lat, a tylko cośtam się orientuję na komputerach.

Bardzo dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam :)


  • 0


#2 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 05 lipiec 2014 - 13:20

Na moim komputerze jest zainstalowany system Windows XP Professional

 

Brak wsparcia.

 

Wcześniej wszystko działało sprawnie? Na innej przeglądarce działa poprawnie? Jakiej używasz teraz?

 

1. Zaktualizuj przeglądarkę

2. Zaktualizuj wtyczkę Flash, przy okazji też JAVA

3. Pełny skan: Poradnik: Skanowanie systemu programem Malwarebytes Anti-Malware Free


  • 0

#3 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 05 lipiec 2014 - 19:37

Czy przypadkiem nie korzystasz z Internetu Orange?
Problem jest znany i wiele osób się z nim zmaga, w tym ja. Było to wielokrotnie poruszane u naszego dostawcy, który olewa sprawę i zwala winę na Google. Podobno pomaga wpisanie DNS'ów Google "na sztywno", ale w moim przypadku raczej to nie pomogło. Są okresy kiedy działa dobrze, a kiedy nie działa wcale.
Coś do poczytania.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#4 Gierek

Gierek
  • Użytkownicy
  • 38 postów

Napisano 06 lipiec 2014 - 07:15

@ Miodek: Tak, korzystam z internetu Orange. W ogóle nie wiedziałem, że takie problemy to wina Orange :D Niestety problemy z YouTube przeciągnęły także się na mojego smartfona. Raz chodzą filmy tam, raz nie =D Jak wczoraj patrzyłem, to mi się wydaje, że filmy na YouTube chodzą lepiej rano i wieczorem (w nocy chyba także), niż w południe. Wtedy wczoraj załadowanie fajnego filmiku graniczyło z cudem :/

@ Kamillo: Co ciekawe, filmy na YouTube chodziły dobrze do okresu dwa tygodnie temu, a wtedy nic nie modyfikowałem w komputerze. :) Teraz używam przeglądarki Mozilla Firefox :)

Pozdrawiam :)


  • 0

#5 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 06 lipiec 2014 - 22:07

Pewnie skończył Ci okres próbny i dołączyłeś do stałych klientów :dance:

 

Jak na smartfonie masz to samo, to pewnie wina leży po Orange. Choć nigdy nie zaszkodzi zaktualizować przeglądarki i wtyczek.


  • 0

#6 Gierek

Gierek
  • Użytkownicy
  • 38 postów

Napisano 08 lipiec 2014 - 19:09

@ Kamillo: No właśnie :)

Można zamknąć ten temat, i klnąć w duchu na Orange za problemy z YouTube :D

Pozdrawiam, i bardzo dziękuję za porady :)


  • 0

#7 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 09 lipiec 2014 - 22:54

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.
Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych