Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przeglądarka Opera cały czas się odświeża

refresh opera przeglądarka internet pomocy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 monyka8

monyka8
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 06 czerwiec 2014 - 12:36

Hej!

Od jakichś 2,3 dni moja opera - przeglądarka - co zaczęła mi szaleć  :ermm:

Pierw, przy używaniu google. po wpisaniu czegokolwiek w przeglądarkę, odświeża się co - dosłownie 1/2 sekundy! dopiero po kliknięciu X - przy pasku adresu - przycisk odświeżania - dopiero wtedy udaje mi się ją zatrzymać! Niestety będąc na jakiejkolwiek stronie, robi się to samo. Na każdej chyba nie. Na razie nie zauważyłam. Przykład, strona ' <ta> ' - tam się odświeża co jakieś 10-15sekund..przeważnie po przejściu z jednego okna na drugie. (z jednej karty na drugą).. po wróceniu w tą pierwszą już się automatycznie odświeża.

Posiadam wersje Opery 22.0

Nie mogę znaleź/dojrzeć opcji, gdzie możnaby zmienić ustawienia - automatycznego odświeżania, bo pomylałam, że może w tym problem. Ale jej nie ma. albo tak nieumiejętnie szukam :)

Proszę o pomoc/ wskazówkę.

Z góry dziękuję  :flower:


  • 0


#2 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 06 czerwiec 2014 - 15:02

Na początek polecam wykonać:

 

1. Aktualizacja przeglądarki i wtyczek (Java, Flash) Przycisk Opera > Opera informacje

Wtyczki musisz zobacz ręcznie jakie masz wersje, obecne wersje to: Java - 7.60, Adobe Flash Player - 13.0.0.214 (przed pobraniem odznacz ofertę).

Przed instalacją Javy odinstaluj starą wersje.

2. Wyczyszczenie danych przeglądania > Klikasz na przycisk Opera > Więcej narzędzi > Wyczyść dane przeglądania

Wybierasz tam wszystkie pozycje i ustawiasz "Wyczyść od samego początku".

3. Użycie programu: Poradnik: Czyszczenie systemu za pomocą programu CCleaner. Tylko punkty 1, 2, 3.

4. Wykonanie pełnego skanowania: Poradnik: Skanowanie systemu programem Malwarebytes Anti-Malware Free

 

Jeśli nie pomoże to przeinstaluj przeglądarkę.


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: refresh, opera, przeglądarka, internet, pomocy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych