Skocz do zawartości


Zdjęcie

Buczenie w komputerze i wirusy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 PiTTeR

PiTTeR
  • Użytkownicy
  • 13 postów

Napisano 27 marzec 2014 - 17:56

Witam. Nie wiem czy to dobry dział.. jeśli nie to proszę o przeniesienie tematu do właściwego :)

Od niedawna mój komputer zaczął dziwnie buczeć. Nie jest to głośne, ale słychać to i troche denerwuje. Czy da się zrobic tak jak było wcześniej, ze go nie było słychać?
Ponadko ostatnio na komputerze Microsoft Security Essinstals znajduje często jakieś trojany. Usuwam je cały czas, ale mam pytanie - co się stało, ze tak nagle sie ich tyle pojawiło?
  • 0


#2 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 28 marzec 2014 - 14:00

Jeśli chodzi o buczenie to zobacz skąd dochodzi ten dźwięk, czyli odkręć boczną blachę obudowy...

Ponadko ostatnio na komputerze Microsoft Security Essinstals znajduje często jakieś trojany. Usuwam je cały czas, ale mam pytanie - co się stało, ze tak nagle sie ich tyle pojawiło?

Przeskanuj sobie tym: Poradnik: Skanowanie systemu programem Malwarebytes Anti-Malware Free.
Do tego zobacz czy program sam się aktualizuje oraz czy masz zaktualizowany system, przeglądarki, wtyczki do przeglądarek.
  • 0

#3 PiTTeR

PiTTeR
  • Użytkownicy
  • 13 postów

Napisano 12 kwiecień 2014 - 09:04

W jaki sposób za pomocą MSE(Microsoft Security Essinstals) usunac trojany, które znalazł? Kiedys pojawił mi sie przycik oczysc komputer i potem sie wyłaczył i właczył i było git, a teraz go nie widzę. Czy jak w "historia" kliknę usun wszystko to usunie to z kompa czy tylko z tej listy?
Jaki polecacie dobry program antywirusowy i niezbyt drogi?
  • 0

#4 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 12 kwiecień 2014 - 17:17

Avast Free lub Bitdefender Free + Malwarebytes Anti-Malware Free (skanowanie co jakiś czas).
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych