Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobra i sprawdzona firma pozycjonerska

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#41 ala78

ala78
  • Użytkownicy
  • 41 postów

Napisano 30 grudzień 2016 - 14:52

Moim zdaniem warto zobaczyć ofertę tej firmy https://skuteczni.pl/ :) Z tego co widziałam ich oferta jest bardzo ciekawie zrobiona i wiem, że ich działania są skuteczne :)

• 0

#42 Silski22

Silski22
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 13 styczeń 2017 - 16:17

Ciężko trafić na dobrą firmę...

• 0

Rozwiązanie słuszne to nie zawsze rozwiązanie oczywiste. A czasami coś jednym wydaje się słuszne, innych rani

#43 parabolistyk

parabolistyk
  • Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 15:20

Pewnie, że ciężko trafić na dobrą firmę. Tym bardziej, że większość firm dysponuje niewielkim budżetem na reklamę a ceny SEO szybują w górę jak szalone. Google bardzo utrudniło życie pozycjonerom więc myślę, że dla wielu mikro przedsiębiorców dobrym wyjdzie będzie robienie pozycjonowania wewnątrz własnej firmy (czytaj przez siebie lub zlecając wykonanie pojedynczych usług na zewnątrz).

• 0

#44 januszek33

januszek33
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 06 luty 2017 - 13:31

Jeżeli chcecie mieć pewność co do poprawnie wykonanej usługi to szukajcie firm, które posiadają certyfikat partnera Google. Są to firmy zweryfikowane, które posiadają zasoby ludzkie o udokumentowanej wiedzy, a wiec nie musimy się obawiać negatywnych skutków ich działań. Kolejną sprawą są opinie w sieci - firmy, które zajmują się pozycjonowaniem, a mają czarny PR w sieci to niedobry wybór, bo jeśli ktoś nie umie zadbać o właściwą reklamę dla siebie to jakby miał zadbać o dobrą dla nas? :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych