Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobra i sprawdzona firma pozycjonerska

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#21 martatrzebinska

martatrzebinska
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 29 lipiec 2015 - 12:55

Gretta, skontaktowałam się z nimi i już prawie się zdecydowałam. Mogłabyś napisać jeszcze coś na ich temat, jak teraz przebiega współpraca, dalej wszystko jest wporządku? Daj znać :)

• 0

#22 Gretta

Gretta
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 12 sierpień 2015 - 08:59

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję. Jak tam zdecydowałaś się? Jeśli chodzi o współpracę u mnie szystko jest ok, dostaję wyczerpujące raporty, jak mam pytania zawsze mogę zadzwonić i wszystko mi powiedzą. Znawczynią w tym temacie nie jestem, mogę za to powiedzieć, że mój sklep coraz lepiej sprzedaje :)

• 0

#23 R_W_Robert

R_W_Robert
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 18 sierpień 2015 - 18:22

Współpracuje z firmą Grafpa z Krakowa. Jest solidna i w miarę tania jak na tą branżę. Moja stronka pnie się w górę. Jak zaczynałem wspołprace strona była na około 90 miejscu a teraz jest w pierwszej 20 choć moim celem jest TOP3.

Grafpa pozycjonowanie stron www

• 0

#24 parad

parad
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 20 sierpień 2015 - 08:33

a jaką skuteczność mają te niby najlepsze firmy ?

• 0

#25 oskarr85

oskarr85
  • Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 21 sierpień 2015 - 13:10

Skuteczność firm pozycjonerskich najlepiej możecie sprawdzić przeglądając ich ofertę (jeśli znajdują się w niej bardzo przestarzałe i już nieskuteczne metody, jak linki z precli, czy z darmowych katalogów to firma jest niewarta uwagi) i ceny (przy bardzo niskich cenach nie można się spodziewać rewelacyjnych wyników - pozycjonowanie kosztuje i to sporo, więc im niższe ceny, tym gorzej). Ponadto na forach dla pozycjonerów (jak PiO) nie brakuje opinii o różnych firmach, więc wystarczy poszukać i poczytać opinie.

• 0

#26 peron

peron
  • Użytkownicy
  • 68 postów

Napisano 09 wrzesień 2015 - 06:36

A czy możecie polecić kogoś kto wyciągnie stronę z filtra? 

• 0

#27 karpik

karpik
  • Użytkownicy
  • 214 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 07:09

Będzie trudno ale się da.Sam miałem podobną sytuacje z mojej winy.Załozyłem sobie,że pozycjonowanie to prosta sprawa i próbowałem sam.Złapałem filtra i zostałem w czarnej d... że tak to ujmę.Dopiero wyciągnęla mnie z tego ta firma

http://www.pozycjono...ternetowych.pl/

polecona mi przez znajomego. Znają sie na tym co robią tak więc powinni coś na to zaradzić.

• 0

#28 Jonasz Jasiński

Jonasz Jasiński
  • Użytkownicy
  • 1 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 12 wrzesień 2015 - 10:50

Najlepsza firma SEO to firma z polecenia zaufanej osoby :)

Zgadzam się częściowo z tym co napisał "oskarr85". Pozycjonowanie jest bardzo dynamiczną branżą, dlatego oferta firm SEO powinna być dostosowana do aktualny wymagań wyszukiwarki Google. Darmowe katalogi czy SWL to już przeżytek, który jest świetną drogą do konfliktu z Google :)

W chwili obecnej liczy się tak naprawdę dobra optymalizacja, naturalne działania marketingowe jak Content Marketing oraz pozyskiwanie wartościowych linków.

Pozycjonowanie nie w każdym przypadku musi kosztować majątek. Wszystko zależy od obranej strategii, dobranych wyrażeń kluczowych, zasięgu promocji oraz podejścia agencji.

Są przecież biznesy lokalne, które nie wymagają takiego nakładu pracy ja duże korporacje.

• 0

www.bluskysystem.pl - Agencja Marketingu Internetowego

#29 wirek

wirek
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 30 październik 2015 - 12:28

Od 2009 roku współpracuję przy pozycjonowaniu  stron internetowych z firmą internet-media.pl z Gdańska. Obecnie zlecam im kilka stron rocznie responsywne i sklepy online, autorskie. Nie korzystają z gotowców, co się bardzo ceni. Na życzenie wyjaśniają krok po kroku funkcje. Klient sam nigdy nie zostaje z zaawansowanymi właściwościami witryny. Bardzo rozsądne cenowo partnerstwo. Polecam gorąco. 

• 0

#30 Verent

Verent
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 31 październik 2015 - 11:27

Hmm, jeżeli chodzi o pozycjonowanie samemu to trochę można zaszkodzić swojej stronie, także nie polecam takiego rowziązania jeżeli ktoś się na tym nie zna.

• 0

#31 hhenryk88

hhenryk88
  • Użytkownicy
  • 48 postów

Napisano 12 listopad 2015 - 14:59

Jak najbardziej zgadzam się z powyższym - samodzielne pozycjonowanie może zaszkodzić (np. wpędzić stronę do filtra), a nawet jeśli nie zaszkodzi to efekty mogą być znikome. Najlepiej zlecić to firmie, choć i tutaj efekty nie są gwarantowane. Wystarczy jednak popytać na forach dla pozycjonerów (jak PiO) o daną firmę i problem z głowy - od siebie mogę polecić GreenParrot http://greenparrot.p...-oferta/seosem/

• 0

#32 Topman

Topman
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 01 grudzień 2015 - 14:06

Polecam szczególnie http://www.ataxo.pl/...pozycjonowanie/ . Pomogli mi w optymalizacji strony oraz w doborze fraz. Teram moja stronka jest w TOP10.

• 0

#33 annapavlovna

annapavlovna
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 02 grudzień 2015 - 14:27

Na pewno, można dużo samemu zrobić, tylko to wymaga wiele pracy - czytania różnych informacji i pisania tekstów. Najlepiej jest zlecić pozycjonowanie firmie, która pobiera opłatę za wyniki. 

• 0

#34 Tanim

Tanim
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 12:13

moim zdaniem ciężko jest powiedzieć która firma pozycjonerska jest najlepsza. Pozycjonowanie jest takim skomplikowanym procesem w którym decydują detale dzięki którym strona jest na 1 miejscu czy nie. A w gruncie rzeczy zależy każdemu aby być na pierwszym miejscu i każdy spróbuje znaleźć sposób aby być najlepszy. 

• 0

#35 harry66

harry66
  • Użytkownicy
  • 7 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 13 luty 2016 - 14:56

nie ma takich firm :) dobre i sprawdzone mogą być promocje firmy w internecie, tworzenie wartościowego contentu na stronę i artykułów marketingowych umieszczanych na tematycznych portalach tzw. content marketing, w pierwszej kolejności najlepiej skupić się na stronie - jej treściach i optymalizacji to więcej niż połowa sukcesu.

• 0

Projektuję dobre i tanie strony internetowe - hauerpower.com. Stawiam na jakość i rzetelność realizacji. Każda strona to indywidualna kreacja i projekt, nie wykorzystuję szablonów do tworzenia kodu i grafiki. Projektuję strony autorskie.

#36 Marcin Brzeziński

Marcin Brzeziński
  • Użytkownicy
  • 2 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 22 luty 2016 - 11:19

nie ma takich firm :) dobre i sprawdzone mogą być promocje firmy w internecie, tworzenie wartościowego contentu na stronę i artykułów marketingowych umieszczanych na tematycznych portalach tzw. content marketing, w pierwszej kolejności najlepiej skupić się na stronie - jej treściach i optymalizacji to więcej niż połowa sukcesu.

Przecież takie firmy zajmują się również tworzeniem contentu i pisaniem wartościowych artykułów marketingowych :). Pozycjonowanie na własną rękę, przez osoby niemającego o tym pojęcia często prowadzi do katastrofy.

• 0

#37 Lidiaa

Lidiaa
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 18 lipiec 2016 - 14:56

W Polsce jest wiele dobrych firm pozycjonerskich, ale w wyborze kieruj się przede wszystkich ilością opinii. Są też takie firmy, które gwarantują ci dane pozycje i jeśli się nie wywiążą , to zwracają koszty, to też ciekawa propozycja, z tym, że może być ryzykowna, bo nie wiadomo w sumie z czego korzystają, że mają taka pewność uzyskania tych pozycji.

• 0

Od zawsze lubiłam sprzęt komputerowy księgowa Jelenia Góra. Teraz lubuję się w podkręcaniu procesorów i kart graficznych. Spaliłam w swoim życiu mnóstwo sprzętu, ale co się nauczyłam to moje :D A na tygodniu pracuję jako księgowa Przemyśl 3 razy zanim zaczniesz cokolwiek podkręcać!

#38 Anitka22

Anitka22
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 26 lipiec 2016 - 13:43

Niekoniecznie opinie w internecie powinny być wyznacznikiem wyboru dobrej firmy pozycjonującej. Bo wiadomo, że są i takie praktyki jak samodzielne pisanie opinii o sobie :D

Nie lepiej samemu coś zrobić? Pozycjonowanie wcale trudne nie jest, jest masa poradników. Oczywiście korzystaj najlepiej z jak najnowszych, bo stare mogą być już nieaktualne i tylko sobie zaszkodzisz.

• 0

Anita, 24 lata. Moje miasto to Rzeszów. Hight-Endingiem interesuję się od niedawna :)

#39 seraphim1

seraphim1
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 23 październik 2016 - 14:42

jeśli dobra i sprawdzona to od siebie polecam http://wezom.pl/

profesjonalizm, doświadczenie i gwarantowana satysfakcja!

• 0

#40 SebastianVM

SebastianVM
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 12 listopad 2016 - 19:00

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy, która specjalizuje się w Pozycjonowaniu stron internetowych to polecam Agencja Interaktywna ViralMedia - https://www.viralmedia.pl. Pamiętajcie, że doświadczenie firmy pozycjonującej i elastyczny model rozliczenia są bardzo ważnymi elementami współpracy.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych