Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobra i sprawdzona firma pozycjonerska

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#1 kooni23

kooni23
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 12 marzec 2014 - 10:23

Witam, jestem zielony w sprawach stron internetowych, ale nie oszukujmy się każda firma potrzebuje strony internetowej, wczoraj moja firma wzbogaciła się własnie o taką. Aby wykorzystać jej potencjał całkowicie, strona musi być wypozycjonowana w rankingu google. Tutaj mam pytanie do was, możecie Mi polecić jakąś dobrą i sprawdzoną firmę pozycjonerską? Z góry dziękuje.

Użytkownik Kamillo edytował ten post 12 marzec 2014 - 23:12
Poprawiono temat, zapoznaj się z regulaminem

• 0

#2 witek-warszawa

witek-warszawa
  • Użytkownicy
  • 2 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 12 marzec 2014 - 15:44

Pozycjonowanie to loteria. Płacisz albo mało albo dużo. I albo masz rezultat albo go nie masz. A jedno nie zależy od drugiego. Nie zawsze wielka agencja wypozycjonuje Cię lepiej niż ktoś działający z wolnej ręki. Moich kilka stronek pozycjonował kiedyś kumpel ze szkoły - wszystko super, byłem na pierwszej stronie ale chciałem więcej - top3. Poszedłem do agencji i po kilku miesiącach poleciało na łeb na szyje ...
  • 0

#3 marcinpilch77

marcinpilch77
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 08 lipiec 2014 - 08:07

Ja mogę polecić firmę *** maja fajne podejście, dobre wyniki i rozsądne ceny

• 0

#4 arkowszy

arkowszy
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 06 sierpień 2014 - 12:48

Zgadza się, że ceny za pozycjonowanie mają duże rozbieżności, jednakże w większości przypadków jest to zależne od kilku czynników (m.in. konkurencyjność fraz / wyrazów kluczowych, ilość fraz, oraz czy pozycjonujemy na cały kraj czy np. na dany region czy miejscowość). Jeżeli chcesz osiągnąć w miarę stabilne pozycje lecz w dłuższym czasie powinieneś wybrać firmę, która informuje że stosuję się do wytycznych Google (tzw. white hat seo).
Można osiągnąć również szybsze efekty stosując bardziej ryzykowne metody, jednakże grożą one filtrem lub banem, a co za tym idzie spadkiem pozycji lub nawet całkowitym wyindeksowaniu.

• 0

#5 MarekAD78

MarekAD78
  • Użytkownicy
  • 3 postów
  • LokalizacjaWronki

Napisano 06 sierpień 2014 - 19:09

Już postawiliście stronę? Szkoda że nie poczekaliście na firmę pozycjonującą - pewno będzie sporo roboty przy optymalizacji.

Polecić firmę trudno - zamiast tego mogę polecić planetę SEO - poczytaj kto co oraz jak pisze i wyślij do tych ludzi zapytania. Według mnie warto tak do tego podejść.

• 0

#6 kara

kara
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 28 sierpień 2014 - 08:43

Dokładnie, poczytaj jak zoptymalizować, zrób reklamę google Adwords, załóż media społecznościowe i tam się promuj, rób konkursy dla czytelników itd

• 0

#7 melon

melon
  • Użytkownicy
  • 18 postów
  • LokalizacjaWawa

Napisano 28 styczeń 2015 - 10:50

polskie pozycjonowanie to już patologia.

Ogólnie nie polecam firmy SUnrise System z Poznania. Radzę na nich uważać. Potrafią tylko faktury wystawiać.

• 0

#8 Demian

Demian
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 04 marzec 2015 - 14:55

Jeżeli nadal ktoś poszukuje dobre i sprawdzonej firmy zajmującej się marketingiem w internecie to z czystym sumieniem, mogę polecić tą firmę: https://www.grupa-te...pozycjonowanie/ sam wykonałem www dla firmy znajomego ale on chciał tez  wyników w wyszukiwarce, wprowadzili opty poprwili tekst i top 3 zostalo osiągniete.

• 0

#9 krzychuloch

krzychuloch
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 20 marzec 2015 - 11:35

Ludzie dajcie spokój firmy pozycjonujące to fikcja, kilku kolesi od marketingu i jeden do pozycjonowania. Oczywiście umowa na 24 miesiące albo 12. Masakra

• 0

#10 mateo87

mateo87
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 23 marzec 2015 - 09:15

No już nie przesadzaj, nie wszędzie tak jest. Moja firma korzysta z usług portalu Favore.pl i mamy bardzo dobre wyniki, a sami wybieramy na jak długo wykupujemy abonament i na jakie konkretnie usługi. Zajrzyjcie na portal to się przekonacie ;)

• 0

#11 lucekgmon

lucekgmon
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 25 marzec 2015 - 18:25

No już nie przesadzaj, nie wszędzie tak jest. Moja firma korzysta z usług portalu Favore.pl i mamy bardzo dobre wyniki, a sami wybieramy na jak długo wykupujemy abonament i na jakie konkretnie usługi. Zajrzyjcie na portal to się przekonacie ;)

Daj spokój to już jest cha**ka reklama :/

• 0

#12 borowik85

borowik85
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 04 kwiecień 2015 - 20:07

Dobrze wy pozycjonowane będzie jak sam to zrobisz :D

• 0

#13 beciaped

beciaped
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 05 kwiecień 2015 - 20:37

Dokładnie :) 

• 0

#14 karol1994

karol1994
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 10 kwiecień 2015 - 09:36

Też uważam, że samemu można to świetnie zrobić :)

• 0

#15 webxl

webxl
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 18 kwiecień 2015 - 16:33

Przede wszystkim najpierw trzeba zadać pytanie, czy pozycjonowanie rzeczywiście jest najlepszą metodą promocji i czy jest potrzebne.

Jeszcze do niedawna pozycjonowanie było proste jak konstrukcja cepa. Czyli można było wykupić płatne katalogowanie + wydzierżawić trochę linków z SWL (System Wymiany Linków) i po max 3 miesiącach mieliśmy wysokie pozycje.

To się skończyło, w tej chwili pozycjonowanie to żmudna i trudna robota. Tworzenie ciekawych treści, linkowanie z wartościowych stron, katalogowanie, linkowanie z SWL tylko szkodzi. Przekłada się to na wzrost kosztów pozycjonowania. Dodatkowo na efekty bezpiecznego pozycjonowania trzeba czekać, czasem 2 miesiące czasem pół roku i jest to zależne od trudności danej branży. Nie da się tego przyspieszyć jeśli efekty mają być trwałe.

Osobnym aspektem jest to czy pozycjonowanie jest rzeczywiście dobre dla każdego. W przypadku trudnych branż i działając lokalnie można natrafić na poważnych konkurentów (firmy globalne lub działające w całej Polsce) z którymi ciężko się śćigać w internecie. Uważam ,że bardzo trudne branże to ubezpieczenia, usługi prawne, finansowe, medyczne, nieruchomości itd.

Co do pozycjonowania samemu, to jest to możliwe bo przecież znany jest przypadek człowieka który sobie sam wyciął wyrostek łyżeczką do grejpfruta ;)

Natomiast trzeba sobie zadać dwa pytanie, czy jeśli poświęcimy czas na pozycjonowanie i realizowanie innych zabiegów promocyjnych będą one efektywne i czy będziemy mieli czas na inne rzeczy.

Pozycjonowanie to jedno z działań marketingowych, ale jest wiele innych które również przynoszą efekty.

Pozdrawiam i życzę sukcesów!

• 0

#16 karol1994

karol1994
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 08 maj 2015 - 09:08

Co do pozycjonowania samemu, to jest to możliwe bo przecież znany jest przypadek człowieka który sobie sam wyciął wyrostek łyżeczką do grejpfruta ;)

Natomiast trzeba sobie zadać dwa pytanie, czy jeśli poświęcimy czas na pozycjonowanie i realizowanie innych zabiegów promocyjnych będą one efektywne i czy będziemy mieli czas na inne rzeczy.

Jest wiele sposobów na samodzielne pozycjonowanie strony - nie jest to proste i zajmuje trochę czasu, ale nie jest też niewykonalne. :)

• 0

#17 Gretta

Gretta
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 14 maj 2015 - 09:53

Wydaje mi się, że jednak sama reklama nie wystarczy, konkurencja w handlu internetowym rośnie cały czas i ciągle będzie trzeba wkładać coraz więcej pracy w to aby utrzymać się na wysokiej pozycji. Pozycjonowanie może być bardzo skuteczne, jeśli jest robione z głową. Ja osobiście uważam, że lepiej oddać się w ręce sprawdzonej i fachowej firmy bo przy prowadzeniu sklepu zostaje mało czasu, a na pozycjonowanie trzeba poświęcić go dużo. Dobrze jednak mieć wiedzę na ten temat i kontrolwać czy firma faktycznie wywiązuje się z zadań, które jej powierzyliśmy. Jeżeli ktoś potrzebuje profesjonalnej pomocy to warto zapoznać się z firmą Invisio, można spodziewać się odpowiedniego podejścia i dobrych efektów.

• 0

#18 martatrzebinska

martatrzebinska
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 20 maj 2015 - 09:30

Wydaje mi się, że jednak sama reklama nie wystarczy, konkurencja w handlu internetowym rośnie cały czas i ciągle będzie trzeba wkładać coraz więcej pracy w to aby utrzymać się na wysokiej pozycji. Pozycjonowanie może być bardzo skuteczne, jeśli jest robione z głową. Ja osobiście uważam, że lepiej oddać się w ręce sprawdzonej i fachowej firmy bo przy prowadzeniu sklepu zostaje mało czasu, a na pozycjonowanie trzeba poświęcić go dużo. Dobrze jednak mieć wiedzę na ten temat i kontrolwać czy firma faktycznie wywiązuje się z zadań, które jej powierzyliśmy. Jeżeli ktoś potrzebuje profesjonalnej pomocy to warto zapoznać się z firmą Invisio, można spodziewać się odpowiedniego podejścia i dobrych efektów.

Zdecydowanie się zgadzam co do tej wypowiedzi. Jak najbardziej powinniśmy posiadać odpowiednią wiedzę i powierzyć pracę specjalistą, bo przy prowadzeniu sklepu na prawdę jest kiepsko z czasem. Zainteresowała mnie ta firma, z chęcią przyjrzę się bliżej jej ofercie.

• 0

#19 guilietta

guilietta
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 22 maj 2015 - 10:28

Polecam firmę znajomego: seoventure.pl - młody, bystry, nie ukrywam, że to znajomy, ale zna się na rzeczy, ostatnio powiększył biuro i zatrudnił dwóch nowych pracowników, w seo idzie mu bardzo, bardzo dobrze :)

• 0

Fotografia noworodkowa: www.annakolebuk.pl

#20 Polcom

Polcom
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 16 lipiec 2015 - 15:32

Polecam Promotraffic z Krakowa:) 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych