Skocz do zawartości


Zdjęcie

Formuła 1


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 29 maj 2007 - 21:20

Chciałbym poznać wasze zdanie na temat wyścigów F1. Od czasu kiedy R.Kubica znalazł sie w tym elitarnym gronie, wszyscy moi znajomi fascynują się wyścigami. Ja szanuję Kubice jako sportowca, również chętnie oglądam wyścigi z jego udziałem, jednak sport ten nie jest dla mnie jakoś specjalnie ciekawy...

Jaką wrózycie przyszłość Robertowi?
ProszÄ™ o Wasze opinie.
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!


#2 Szyjamon

Szyjamon
  • Użytkownicy
  • 110 postów
  • LokalizacjaPleszew

Napisano 29 maj 2007 - 21:36

Racja, nie jest to bardzo fascynujący sport, tak jak np. mecze piłki nożnej, gdzie jest dużo ruchu i wszystko może się zdarzyć, ale da się wytrzymać:|...choć ciężko pod koniec. Trochę to męczące i nudne siedzieć tak 2 godziny i patrzeć jak Kubica jedzie już 60 okrążenie:) Na szczęście początek jest dosyć ciekawy, jak się wszyscy "przepychają". Moim zdaniem Robert jeszcze nam pokaże i wygra dla nas wiele pucharów. Jest on młodym zawodnikiem i kariera dla niego dopiero się rozpoczyna......Powodzenia Robert:)
  • 0

#3 kiaad

kiaad
  • Użytkownicy
  • 190 postów

Napisano 15 marzec 2008 - 11:58

Witam

po ostatnim meczu naszej reprezentacji vs. gwiazdy orange jakoś nie widzę światełka dla naszej reprezentacji.

poza tym Pan Robert (kierowca Formuły 1) udało mu sie wywalczyć 2 miejsce w kwalifikacjach :D http://f1.wp.pl/kat,...97&ticaid=1588c

jak dla mnie bomba :D
  • 0

#4 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 15 marzec 2008 - 14:05

Czyżby Pan Robert zaczął sezon od podium? Zobaczymy :D
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!

#5 kiaad

kiaad
  • Użytkownicy
  • 190 postów

Napisano 19 marzec 2008 - 16:27

Czyżby Pan Robert zaczął sezon od podium? Zobaczymy :D


Niestety nie :-( a szkoda bo miał zajbistą szanse ...

ale to tylko pogratulować można zajbistej taktyce BMW ... + trzeba mieć troszke szcześcia ,a pod koniec niestety pomalutku opuszczało .... Robeerta.

widać po pierwszej rundzie co to znaczy TC z i bez ;-)

EDIT : 23 marca 2008

http://www.roadlook....ugi-wyniki.html

:569: jest super Kubica 2 miejsce 8-)
  • 0

#6 rasdel

rasdel
  • Użytkownicy
  • 71 postów

Napisano 19 grudzień 2008 - 21:48

Różnie jest będzie 1 wszyscy będą go kochać, będzie ostatni lepiej o nim zapomnieć - tak już to było w sporcie i będzie. Ale co do samej formuły to lekka nuda ;-)
  • 0

#7 kuba.p

kuba.p
  • Użytkownicy
  • 39 postów

Napisano 23 grudzień 2008 - 14:03

Sport a szczgólnie F1 jest wedlug mnie jest sportem bardzo ciekawym ale jak w każdym sporcie są w nim wzloty i upadki.....Robert Kubica moim zdaniem i tak jest już gwiazdą przecież juz w pierwszym swoim sezonie w F1 miał dobre miejsce w klasyfikacji łącznej.Ostatnie jego starty pokazują ,że może coś w tym sporcie osiągnąć lecz czasem nie pozwala mu na to bolid lub jego team..
Życzę powodzenie Robertowi Kubicy w nowym sezonie w F1
Pozdrawiam
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Chcesz porady ,nie wiesz co zrobic?
Pisz na PW

#8 Vicious Jack

Vicious Jack
  • Użytkownicy
  • 750 postów

Napisano 24 luty 2009 - 21:07

Troche zal, ze ktos tu zaczal interesowac sie F1, bo pojawil sie tam Polak. Heh... tak samo bylo jak w skokach pojawil sie Malysz... co teraz mowi sie o Malyszu? "Skoncz skakac pokrako!" sie mowi...

A propos F1 sezonu 2009:
Hondy nie bedzie, syfiarsko troche.. heh... Macu$ stracil wielkiego szefa, el Rona Bosa Denisa, tym lepiej dla konkurencji :)
  • 0
Gigabyte 970-UD3, AMD Phenom II X4 955, Gigabyte Radeon HD6770, 2x2GB GoodRam PC1600, Seagate Barracuda 1TB, OCz 500W, Windows 7 Pro 64-bit, Realtek RTL8139 50mbps, SE Xperia X10i

#9 zeniTh

zeniTh
  • Użytkownicy
  • 68 postów

Napisano 05 kwiecień 2009 - 09:35

z racji, że zaczął się nowy sezon w F1 przydało by się odświeżyć ten temat .. :P nie sądzicie ?
  • 0

#10 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 05 kwiecień 2009 - 15:38

Dzisiejszy wyścig mnie dobił... Kubica ma pecha już od początku sezonu. Zero punktów po dwóch wyścigach, do tego inni jeżdżą zdecydowanie szybciej. Dobrze, że zaczęło padać, bo inaczej straty jego do czołówki byłby jeszcze większe.
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!

#11 sobolorak

sobolorak
  • Użytkownicy
  • 44 postów

Napisano 03 maj 2009 - 15:45

zwłaszcza ze jego bieżące sukcesy wyglądają jak pół d.. zza krzaka? :) Heidfeld 9., Kubica ostatni w tabeli.... no comment... BMW zeszło na psy xD
  • 0

#12 Vicious Jack

Vicious Jack
  • Użytkownicy
  • 750 postów

Napisano 03 maj 2009 - 21:22

Zainteresuj się F1, a nie gadaj głupot. Kibic odkąd mamy Polaka w F1... BMW nie przygotowało bolidu do jakiejkolwiek walki na torze. Samochód jest nadsterowny i ma złą aerodynamikę. Zauważ, że bolid Ferrari też nie błyszczy. Pierwsze punkty Raikkonena to przypadek, Ferrari jest teraz bardziej awaryjne niż BMW.
  • 0
Gigabyte 970-UD3, AMD Phenom II X4 955, Gigabyte Radeon HD6770, 2x2GB GoodRam PC1600, Seagate Barracuda 1TB, OCz 500W, Windows 7 Pro 64-bit, Realtek RTL8139 50mbps, SE Xperia X10i

#13 sobolorak

sobolorak
  • Użytkownicy
  • 44 postów

Napisano 03 maj 2009 - 21:31

em.. to była odpowiedź na post wojtka z tego co pamiętam. zostałon skasowany i teraz mój post ma troche inny kontekst ;]

o moje zainteresowania się nie martw, F1 oglądam od niepamiętam kiedy...
piszesz "BMW nie przygotowało bolidu do jakiejkolwiek walki na torze."
ja miałęm na myśli to samo xD


tak ogólnie, to czy albo za stary jestem i mam sklerozę, albo słusznie myślę że nie było czegoś takiego, bo nie pamiętam żeby w F1 kiedyś tak zmieniali przepisy :) przez dobrych pare lat wygrywał Schumacher z Ferrari, z "przebłyskami" dla Alonso z Renault, potem wygrywało znowu Ferrari a teraz co? McLaren tez nie tak jakby można było oczekiwać po ostatnim sezonie, startują nowe teamy.. Ten Brown GP przed np. rokiem istniał tylko pod inną nazwą czy wcale? jeśli go nie było to będę z lekka zdziwiony, wchdzi "na rynek" i zaraz wygrywa^^



i.. troche looozu VJ...



PS. Ciekawe co będzie za rok :D
  • 0

#14 Vicious Jack

Vicious Jack
  • Użytkownicy
  • 750 postów

Napisano 03 maj 2009 - 21:50

Brawn GP to zmodernizowana wersja zeszłorocznej Hondy, która nie zdobyła ani jego punktu. Silniki od McLarena, podwójny dyfuzor i wybitny człowiek na stanowisku dyrektora - Ross Brawn, który jest odpowiedzialny za 75% tytułów Mistrza Świata dla Schumachera... To wszystko daje w efekcie nowe pokolenie, rzekłbym nową erę w F1. Toyotka jest również wysoko, a Vettel ze stajni Red Bulla ma aspiracje. W tym sezonie typuję dwóch kierowców, którzy mogliby zdobyć tytuł, a są to:
- Jenson Button z Brawn GP
- Sebastian Vettel z Red Bulla

Ferrari, BMW Sauber i Williams mogą zapomnieć o miejscach w pierwszej trójce na koniec sezonu. McLaren ma przebłyski, Force India coraz lepiej. Wszystko się okaże na GP Hiszpanii w przyszłym tygodniu.
  • 0
Gigabyte 970-UD3, AMD Phenom II X4 955, Gigabyte Radeon HD6770, 2x2GB GoodRam PC1600, Seagate Barracuda 1TB, OCz 500W, Windows 7 Pro 64-bit, Realtek RTL8139 50mbps, SE Xperia X10i

#15 Fenris

Fenris
  • Użytkownicy
  • 350 postów

Napisano 15 lipiec 2009 - 00:19

Odświeżę temat xD. Ja F1 od czasu do czasu lubię obejrzeć, chociaż nie można powiedzieć, żebym był wielkim fanem ;). Chyba bardziej interesowały mnie bolidy, które są technicznymi cudeńkami :shy:. Szkoda, że Kubicy się nie powodzi, bo zawsze miło ogląda się sukcesy rodaków.
  • 0
Intel Core2Duo E7400-2.80GHz @ 3.80GHz Pentagram Karakorum
OCZ 4GB (2x2GB) 800MHz CL4 Reaper
Asus HD4870 512MB DDR5
MSI P45 NEO-F
Tacens Sagitta LUX
Chieftec Green Angel 500W

Są dwie grupy użytkowników: Ci, którzy robią kopie zapasowe i ci, którzy zaczną robić kopie zapasowe.

#16 Grzybu

Grzybu
  • Użytkownicy
  • 13 postów

Napisano 15 lipiec 2009 - 12:44

Również żałuję, że mu nie idzię. Bo odkąd przestał zajmować czołowe pozycje to jakoś mi się nie chce tego oglądać. Nie wiem czy słyszeliści, ale gdzieś mi się o uszy obiło, że od przyszłego sezonu do stawki mają dołączyć trzy nowe teamy.
Ktoś wie może czy to prawda??
Było by ciekawie. I przynajmniej BMW nie było by ostatnie.
  • 0
Pozdrawiam Michal 8) Zapraszam na mojego bloga i ºycz?? przyjemnej lektury.

#17 Vicious Jack

Vicious Jack
  • Użytkownicy
  • 750 postów

Napisano 15 lipiec 2009 - 17:17

Tak to prawda. Do stawki dołączą trzy nowe zespoły - Manor GRand Prix, Campos Meta i USGPE. Ten ostatni z dwoma szefami - Andersonem i Windsorem - mają zamiar zatrudnić przynajmniej jednego amerykańskiego kierowcę. Liczę na powrót Scotta Speeda. Manor GP to typowy zespół brytyjski, który zatrudni młodych kierowców. Myślę o Roberto Mehrim i jakimś Angliku. Campos Meta GP to zespół hiszpański. Nie mam pomysłu kogo mogliby zatrudnić... Możliwe, że Alguersuariego... Ale ten ma zastąpić Bourdais w Toro Rosso...
  • 0
Gigabyte 970-UD3, AMD Phenom II X4 955, Gigabyte Radeon HD6770, 2x2GB GoodRam PC1600, Seagate Barracuda 1TB, OCz 500W, Windows 7 Pro 64-bit, Realtek RTL8139 50mbps, SE Xperia X10i

#18 mivosh

mivosh

    Tak właśnie wyglądam ;D

  • Użytkownicy
  • 1231 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Napisano 15 lipiec 2009 - 18:07

Jeśli te nowe team'y będą na poziomie Brawn GP to ja nie mam nic przeciwko. ;P Może być bardzo ciekawie.
  • 0

#19 Grzybu

Grzybu
  • Użytkownicy
  • 13 postów

Napisano 15 lipiec 2009 - 18:13

Bardzo ciekawie dla nas widzów. Ale BMW Sauber, stanie się jednym z maruderów na szarym końcu stawki. Szkoda by było Roberta.

Jednak nie wydaje mi się, żeby wszystki trzy zespły od początku swojego istnienia walczyły o czołowe lokaty. Braun miał szczęście bo okazało się, że Honda ( od której Ross Braun kupił stajnie) zostawiła bardzo dobry samochód. I po zamontowaniu Braun GP osiąga niesamowite czasy.
  • 0
Pozdrawiam Michal 8) Zapraszam na mojego bloga i ºycz?? przyjemnej lektury.

#20 Vicious Jack

Vicious Jack
  • Użytkownicy
  • 750 postów

Napisano 15 lipiec 2009 - 21:34

To był celowy zabieg ze sprzedaniem Hondy. Możliwe, że zbankrutowała, ale pewne było, że Brawn ją kupi. W rozwój samochodu wydał za dużo pięniedzy i postanowił coś z tym zrobić... i zrobił. Zbudował samochód, który okazał się lepszy od Ferrari i McLarena. Sam Button i Barrichello przyznali, że taki obrót spraw to cud. Barrichello marzy o tytule MŚ w swoim ostatnim sezonie, a Buttonowi należy się ten tytuł, gdyż zawsze był nieoszlifowanym diamentem w awaryjnej Hondzie.
  • 0
Gigabyte 970-UD3, AMD Phenom II X4 955, Gigabyte Radeon HD6770, 2x2GB GoodRam PC1600, Seagate Barracuda 1TB, OCz 500W, Windows 7 Pro 64-bit, Realtek RTL8139 50mbps, SE Xperia X10i


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych