Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wymiana Genius 5005 Na Creative Aurvana Live?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 PiotreQ9

PiotreQ9
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 30 lipiec 2009 - 09:52

Myślałem ostatino nad wymianą głośników Genius 5005 na słuchawki Creative Aurvana Live! Czy to dobry pomysł? Sprzęt ma służyć głównie do słuchania muzyki (rock/metal) i grania na drugim miejscu. Moja karta dźwiękowa to Audigy 4.

Za ilę mogę sprzedać te Geniusy na Allegro?
  • 0


#2 Tamaoustr

Tamaoustr
  • Użytkownicy
  • 85 postów

Napisano 30 lipiec 2009 - 10:39

Siemka, moim zdaniem jeżeli słuchasz czegoś tylko sam to słuchawki to lepszy pomysł ale będzie gorzej jak ktoś do ciebie przyjdzie, do grania te słuchawki jakoś tak słabo bo do gry to najlepiej jakieś symulujące system 7.1 lecz one do słuchania się nie nadają. Osobiście sam mam jedne słuchawki do muzyki (excellence) drugie do grania z symulacją 7.1 (genius hs-04u) no i wierze sony do oglądania filmów na tv z kompa. A co do sprzedaży głośników to nowe chodzą po 380 zł więc jak masz w idealnym stanie to za 300 sprzedasz.
  • 0

#3 Evon

Evon
  • Użytkownicy
  • 862 postów

Napisano 31 lipiec 2009 - 18:34

ja polecam Creative Fatal1ty, Niesamowity odczucie Surround Sound. Na początku jak je kupisz to dostaniesz pokrowiec z prawdziwej skóry, najlepiej słuchawki do niego chować aby się nie zakurzyły :) jak założysz pierwszy raz je to będą bardzo cisnęły, ale po jakimś czasie dostosują się one do twojego kształtu głowy (jest tak ze słuchawkami z wyższej półki)


z Faktu ze twoje głośniki są używane to być może uda się za 150zł do 220zł, ale zależy to od ich stanu.

[ Dodano: 2009-07-31, 19:35 ]
Edit: Tutaj masz link do Fatal1ty: http://allegro.pl/it...ada_gratis.html
  • 0

#4 Michal

Michal

    Michal

  • Guests
  • 1386 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 31 lipiec 2009 - 19:10

To ja polece Grado sr-60 lub prawie 2x droższe Beyerdynamic 990pro
Miałem obydwa modele, do rocka i metalu chyba najlepsze modele w rozsądnej kategorii cenowej. Ewentualnie jeszcze Beyerdynamic DT-150 :)
  • 0
Dołączona grafika
Dołącz do fanów PCFoster.pl na Facebooku. Zapraszamy!

#5 Evon

Evon
  • Użytkownicy
  • 862 postów

Napisano 31 lipiec 2009 - 19:16

co do wypowiedzi powyżej.. ja nie za bardzo ufam firma których nie znam, większość osób tak robi.. Większe firmy to właśnie Creative, logitech.. no są jeszcze inne dobre firmy, ale ja ufam najbardziej tym dwom
  • 0

#6 dentok

dentok
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 03 wrzesień 2009 - 09:41

Zgadzam się co do creativa. Najlepsze słuchawki. Moje obecne gaming headset HS - 1000 są świetne. Te mogę z czystym sumieniem Ci polecić, jeśli jesteś wymagający co do muzyki
  • 0
?ycie jest gr??

#7 maciex

maciex
  • Użytkownicy
  • 15 postów

Napisano 15 wrzesień 2009 - 12:18

Nie wiem dlaczego nie padła jeszcze propozycja jakihś Sennheiserów, ewentualnie Kossów. Te firmy produkują moim zdaniem najlepsze słuchawki. I jeśli mają być głównie do słuchania muzyki, a szczególnie rocka, który jednak jest wymagającym dobrego sprzętu gatunkiem, to nie powinieneś raczej starać się o dźwięk surround. W dobrej cenie można kupić dobre słuchawki stereo, takie jak tutaj: http://www.3kropki.p...iser_hd_555.php, w promocji bardzo dobrej jakości sprzęt.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych