Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak dostępu do internetu na nowym routerze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 nychuu

nychuu
  • Użytkownicy
  • 20 postów

Napisano 30 grudzień 2013 - 22:17

Siema. Postanowiłem kupić nowy router (stary szwankował) D-LINK DIR 615. Wkładam płyte instalacyjną, robie wszystko tak jak jest napisane. Niby jest okej, instalacja itd zakończyło się powodzeniem, sieć jest widoczna (nazwa, hasło całość jest tak jak chciałem). Adres IP ustaliłem dynamiczny. Odłączam router od komputera, chce działać na sieci wifi. Problem polega na tym,że nie ma dostępu do internetu na urządzeniach, które połączyły się z moją siecią. Wklejam dane z router'a, które pojawiło się na pulpicie po instalacji (może będą pomocne):

Proszę nie usuwać tych szczegółowych informacji, ponieważ są one ważne dla odnośnego
użycia. W przypadku potrzeby skontaktowania się z działem Pomocy Technicznej D-LINK,
te szczegółowe informacje mogą okazać się potrzebne.

Nazwa sieci bezprzewodowej (SSID):Nazwa mojej sieci
Hasło sieci bezprzewodowej (Klucz szyfrowania):Hasło mojej sieci
Poziom zabezpieczeń sieci:WPA2-Personal

Nazwa użytkownika routera:admin
Hasło routera:moje hasło


Rodzaj połączenia internetowego:DHCP

Jestem zielony w tych sprawach, możecie krok po kroku wytłumaczyć jak ten problem rozwiązać? Z góry dzięki za odpowiedzi

AKTULIZACJA 00:06 :

Rozwiązałem problem o którym pisałem, chodziło o przycisk "REG" na routerze :), pojawił się inny. Mam internet od vectry i mój modem (CISCO EPC3925) może też działać jako router (jednak chcę, aby tylko router d-linka spełniał funkcje routera). Przez to internet podzielił się na 2 sieci, prędkość podzieliła się na 2. Jak to wyłączyć?
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych