Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aktywacja systemu po oknie logowania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 jarek123

jarek123
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 21 grudzień 2013 - 20:09

Witam , posiadam windowsa Viste . Jest to kopia gdyż pożyczyłem płytkę od kolegi , który już z niej korzystał . Teraz kiedy uruchamiam komputer i wpisuje hasło logowania pojawia mi się okienko z prośbą o aktywacje systemu windows i wpisanie klucza . próbowałem już jakimś kluczem z neta to aktywować ale nie przyjmuję .. skąd wziąć taki klucz ? może ktoś podać ? dzięki , pozdro
  • 0


#2 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 21 grudzień 2013 - 20:41

Jeśli miałeś wcześniej zainstalowany system Vista (od kupna) to zobacz na naklejce naklejonej na komputerze.
Jeśli to laptop to powinna być na odwrocie, jeśli komputer to poszukaj na obudowie, choć wątpię, żeby była.
Trzeba szukać gdzieś w papierach, jeśli nie miałeś od razu po zakupie zainstalowanej Visty to kup klucz w sklepie.
Choć raczej może być ciężko, a po drugie się nie opłaca. Lepiej kupić Win7 lub Win8.1

Oczywiście jeśli ktoś będzie próbował podawać klucz z neta to zostanie indywidualnie nagrodzony (regulamin).
  • 0

#3 mw_1975

mw_1975
  • Użytkownicy
  • 2535 postów

Napisano 22 grudzień 2013 - 20:42

Zassanie klucza z sieci jest bez sensu. Aktywacja przez internet umożliwia kontrolę, czy spełniona jest zasada - jeden system, jeden klucz. Jeśli ktoś już wcześniej aktywował system takim "otwartym" kluczem, można zyskać co najwyżej wizytę panów w niebieskim.
  • 0
AMD Phenom II 955
Pentagram Karakorum HP-120 AlCu + Arctic Cooling AF1225L
4 GB DDR3 1600 MHz
Było Asus Radeon HD 6950 DCU II, jest XFX 7850 z AC Mono - czego się nie robi dla tej ciszy!
SilentiumPC Deus G1 600W

#4 kunoem

kunoem
  • Użytkownicy
  • 6 postów
  • LokalizacjaNysa

Napisano 08 luty 2014 - 11:21

Z oryginałami trzeba uważać to fakt też tak miałem jak się raz już uruchomi to potem lipa... Musisz poszukać gdzieś na pudełkach wszędzie gdzie się da jak to laptop masz to na odwrocie i nie ma innej opcji.
  • 0
Podpis niezgodny z regulaminem forum /Kamillo


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych