Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zawieszanie się routerów D-Link GO-RT-N150, DIR-600, DIR-615


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Eleren

Eleren
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 16:09

Cześć,
Mam problem z Routerami:
-D-Link GO-RT-N150
-D-Link DIR-600
-D-Link DIR-615
Mianowicie byłem szczęśliwym posiadaczem tych bardzo pomocnych urządzeń do czasu kiedy stało się to udręką dla mnie i innych osób korzystających, Czy wiecie jak to jest kiedy gracie w jakieś gry sieciowe typu WoW, WoT, LoL i wysypuje wam internet? Straszne.. muszę lecieć i restartować routery po całym domu. Czy macie jakieś rozwiązanie tego fatum? Z Góry Dziękuje.

Jeden na górze Główny D-Link GO-RT-N150 do niego kabel idzie od skrzynki która jest pod moim domem, później go położyliśmy pod ziemią a później, następnie po ścianach za zewnątrz do góry, od D-Link GO-RT-N150 są wypuszczone dwa kable jeden do mnie na dół do D-Link DIR-615, i drugi do brata też na dół D-Link DIR-615 aktualnie jest odłączony.

- D-Link GO-RT-N150 - 2 routery,

- D-Link DIR-615 - od mojego idą 3 kable
1. PS3 (mamy jednego ale przeważnie jest u mnie)
2. Stacjonarka
3. Laptop (ale to różnie)

- D-Link DIR-615 - (Jeżeli jest podłączony)
1. Stacjonarka
2. PS3 (mamy jednego ale przeważnie jest u mnie)

Wszystkie kable łączące routery są położone na dachówkach.

Jeżeli chodzi o połączenia Wi-Fi to mamy około 5-9 urządzeń

PS. Router D-Link DIR-600 miałem od początku kilka lat, następnie dokupiłem D-Link DIR-615, kiedy to zaczęły się problemy znikąd po zadupie tego “cuda”, okoły tydzień po rozpoczęciu się tych problemów zakupiłem D-Link GO-RT-N150, a wtedy do już w ogóle.. latać. bardzo często się zawieszały ale zainstalowaliśmy najnowsze Firmware może to był błąd lecz Routery wieszają się raz dziennie zdarza się święto i nawet się nie zawieszają. Pod słowem “błąd” interpretuje Downgrade, starsze oprogramowanie, MOŻE ale jeszcze nie próbowałem. Wczoraj zauważyłem, kiedy włączyłem Skype zawiesiły mi się Routery, możliwe, że to był zwykły zbieg okoliczności. to wszystko :(
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych