Skocz do zawartości


Zdjęcie

Laptop za 2000zł do użytku domowego i gier typu Fifa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Corpson

Corpson
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 11 listopad 2013 - 13:50

Witam,
Piszę z prośbą o doradzenie jakiegoś konkretnego modelu laptopa, który miałbym ewentualnie zakupić. W związku z tym, że ja nie za bardzo jestem ogarnięty w tym temacie, zwracam się z prośbą do Was. Przejdę może do rzeczy:

Laptop ma służyć do użytku codziennego. Nie potrzebuję jakiegoś bardzo rozbudowanego modelu, ale wiadomo - czym bardziej rozbudowany tym lepszy :) Jestem przeciętnym użytkownikiem, któremu zależy przede wszystkim na wydajności sprzętu i szybkości działania. Nie mam bladego pojęcia jaką kartę graficzną miałby on posiadać. Tak jak już wspominałem - laptop do użytku codziennego - internet, od czasu do czasu jakieś gry (typu FIFA) i czasami Photoshop. Ekran raczej standardowy - 15,6*. Nie wiem ile w takiej okazji powinien mieć pamięci RAM - ale powinno wystarczyć 4-8 GB. No i też co jest ważne żeby za dużo nie ważył i bateria była w miarę wytrzymała. Nie będę wspominał o dodatkach typu wejścia USB, HDMI, bo to jest chyba oczywistość. Najlepiej z wbudowanym systemem :)

Doradźcie mi coś konkretnego.



Pozdrawiam
  • 0


#2 Jaro070

Jaro070
  • Użytkownicy
  • 352 postów
  • LokalizacjaBieszczady

Napisano 11 listopad 2013 - 14:02

Samsung 370R5E i3-3110M/4GB/750/Win8 HD8750M w X-KOM za 1999 zł
+ Matowa matryca,
+ Waga tylko 2 kg,
- Ogólne wykonanie;

Lenovo G500H i3-3110M/4GB/1000/DVD-RW/7HP64X HD8750M w X-KOM za 2079 zł
+ Windows bez śmieci od producenta,
+ Aluminiowe wnętrze laptopa,
- Błyszczący ekran.
  • 1
polecanelaptopy.wordpress.com
JR2oPAn.png

#3 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 11 listopad 2013 - 19:12

Akurat FIFA14 to ma bardzo małe wymagania, 4GB RAM powinno starczyć
Bez systemu masz MSI CX61 z GT740 albo Acera V3 z GT730M

Kup bez systemu, a na razie korzystaj z wersji próbnej na 30dni + przedłużenie 90dni/120dni - czy jakoś tak.
Przez te cztery miesiące chyba dozbierasz na system Win7/Win8.
Plusy to takie, że będzie czysty i będziesz posiadał płytę, a czasami może się bardzo przydać.
  • 1


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych